Łukasz Szewczyk01.09.2016 (13:29)14 komentarzy

Plus i Cyfrowy Polsat: SmartDOM z produktami AGD. Wkrótce kolejne nowości

Do oferty kompleksowych usług smartDOM, czyli telefonicznych, internetowych, telewizyjnych, bankowych, ubezpieczeniowych czy energii elektrycznej, zostaje wprowadzona nowa kategoria urządzeń, które są podstawowymi i niezbędnymi w każdym gospodarstwie domowym, czyli sprzęt AGD.
Wprowadzanie nowych produktów dostępnych w ramach Programu smartDOM to kolejny element realizowanej z sukcesem przez Grupę Cyfrowy Polsat strategii usług wiązanych, która jest konsekwentnie wdrażana już od 2,5 roku. Od teraz w ramach smartDOM-u klienci dzięki zniżkom i rabatom będą mieli korzyści zarówno zamawiając usługi, jak i produkty.
Program smartDOM zaczynaliśmy zaledwie od trzech podstawowych usług. Dzisiaj jest to największy w Polsce i cieszący się ogromną popularnością program tego typu, oferujący niemal całkowitą paletę usług, z których korzysta każdy dom i rodzina. Obserwując naszych klientów i odpowiadając na ich zapotrzebowania, zdecydowaliśmy się na początek uruchomić sprzedaż sprzętu AGD. Dzięki temu każdy klient w jednym miejscu będzie mógł uzyskać u nas zarówno wszystkie najważniejsze dla domu usługi, jak i produkty - mówi Justyna Kulka, Dyrektor Zarządzania Ofertą w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie
Na początek, w pilotażowym etapie, w ofercie znalazły się urządzenia z zakresu dużego AGD (produkty firmy MPM), takie jak: lodówka, kuchenka, pralka i zmywarka. Plus i Cyfrowy Polsat są ponadto otwarte na współpracę w ze wszystkimi producentami sprzętu gospodarstwa domowego i są gotowe na poszerzenie oferty o inne marki.
Urządzenia AGD dostępne w Plusie i Cyfrowym Polsacie może zakupić każdy, natomiast klienci Programu smartDOM oraz posiadacze Konta Plus w PlusBanku mogą skorzystać z kolejnych rabatów. Za urządzenia można zapłacić gotówką lub skorzystać ze specjalnie na ten cel przygotowanej oferty kredytowej PlusBanku. W przypadku sprzętu zamówionego w punkcie sprzedaży będzie on dostarczany do domu klienta za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej.

Wszystkie sprzęty sprzedawane są z 24-miesięczną gwarancją, którą można przedłużyć o kolejny rok za dodatkową opłatą.

W ramach Programu smartDOM dostępne są już takie usługi jak telewizja satelitarna, Internet LTE Plus i Plus Advanced, telefonia komórkowa i stacjonarna, energia elektryczna, usługi finansowe i ubezpieczeniowe, a także urządzenia telekomunikacyjne oraz sprzęt RTV.

Grupa Cyfrowy Polsat zapowiada także wprowadzenie wkrótce kolejnych nowości ofertowych, skierowanych do gospodarstw domowych, takich jak usługi Bezpieczny Dom i sprzedaż gazu.

Z programu SmartDOM korzysta obecnie blisko 1,2 mln klientów, którzy posiadają 3,44 mln usług kontraktowych.

Komentarze (1 - 10 z 14)

A na 1 listopada do zestawu dodadzą zgrzewkę zniczy - pozdro dla kumatych ;)
 28  
"Na początek, w pilotażowym etapie, w ofercie znalazły się urządzenia z zakresu dużego AGD (produkty firmy MPM), takie jak: lodówka, kuchenka, pralka i zmywarka. (...) Za urządzenia można zapłacić gotówką lub skorzystać ze specjalnie na ten cel przygotowanej oferty kredytowej PlusBanku."

Teraz i tak przeważnie wszystko azjatyckie, ale kupować AGD marki MPM to już chyba masochizm.
 10  
Ponoć na jesień mają mieć w ofercie ziemniaki w workach po 30 kg.
 20  
szukaj kroku kasy, szukaj, i tak nie znajdziesz bez POparcia
 4  
Ponoć na jesień mają mieć w ofercie ziemniaki w workach po 30 kg.
A cybula tyż bydzie???
 3  
Wezyr-ten stary tak cebula też będzie i marchewka z burakami, specjalnie dla troli z nc+
 4  
Wezyr-ten stary tak cebula też będzie i marchewka z burakami, specjalnie dla troli z nc+
Aleś kur*wa trafił :)))))))))))
w życiu nie miałem nic coby miało coś wspólnego z C+,ale za to mogę nieco zażartować z CP jak abonent z 12-to letnim stażem :)
 1  
Nic od nich nie kupię. Za zakodowanie Euro 2016 i MŚ w siatkówce w Polsce w 2014 roku. Bojkotować Cyfrowy Polsat i Plus.
 2  
Fajna sprawa. Kolejny poziom wyżej - były TV teraz polsat wprowadza inne AGD. Potencjał klientów ma ogromny jeśli zapewni dobrą cenę.
 2  
No to ciekawy kierunek, ale w sumie nie powinno dziwić, bo cp już od dłuższego czasu różne różności dodaje do oferety i o dziwo - sprawdza się to. Może nie wszystko się przyjmuje, jak np. z telefonią było, ale i z tym sobie poradzili, bo zaanektowali Plusa ;)
 2