Łukasz Szewczyk01.09.2016 (13:29)14

Plus i Cyfrowy Polsat: SmartDOM z produktami AGD. Wkrótce kolejne nowości

Do oferty kompleksowych usług smartDOM, czyli telefonicznych, internetowych, telewizyjnych, bankowych, ubezpieczeniowych czy energii elektrycznej, zostaje wprowadzona nowa kategoria urządzeń, które są podstawowymi i niezbędnymi w każdym gospodarstwie domowym, czyli sprzęt AGD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 14 z 14)

Ciekawie się ten SmartDOM rozwija - na początku to był pakiet usług łączonych mediów z Cyfrowego Polsatu, a teraz i prąd, i bankowość, i ubezpieczenia, i AGD, nawet garaż :) Interesujaco!
 2  
Wychodzi na to, że SmartDom to nie tylko multimedia i telefon. Muszę się temu przyjrzeć, gdzieś już kiedyś czytałem, że prąd też i inne usługi mają być wprowadzone, ale nigdy się temu dokładnie nie przyjrzałem, Na razie z 3 usług jestem zadowolony. Zobaczymy co CP przygotował dalej.
 1  
Smartdom rozwija się bardzo dobrze i dlatego polsat coraz więcej usług oferuje bo przekłada się to na konkretne zyski. Smartdom to także spory bodziec dla konkurencji, która musi coś robić w kierunku utrzymania oraz pozyskania nowych abonentów.
 1  
Jak przeczytałem, że razem z dekoderem moge sobie zamówić zmywarkę czy pralkę, uśmiechnąłem się pod nosem. Ale po zastanowieniu stwierdzam, że to bardzo dobry ruch ze strony Cyfrowego Polsatu i wbrew pozorom nie ma w nim nic zabawnego. Same korzyści dla tych, którzy potrzebują wysposażyć dom.
 1