Łukasz Szewczyk19.09.2016 (16:52)11 komentarzy

Cyfrowy Polsat z ofertą dla studentów i uczniów - 2 razy więcej GB

Cyfrowy Polsat przygotował specjalną promocję dla uczniów i studentów. Do końca października 2016 roku klienci, którzy okażą legitymację studencką lub uczniowską otrzymają 2 razy większy pakiet internetowy.
Ruszyła nowa promocja skierowana do osób, dla których koniec wakacji oznacza powrót do szkolnej ławy. Na klientów, którzy okażą ważną legitymację (studencką, uczniowską lub nauczycielską) czeka pakiet aż 40 GB (zamiast 20 GB) dostępny w ramach opłaty 29,99 zł/miesięcznie. Oferta dostępna jest w Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.
Jeszcze więcej gigabajtów otrzymają osoby, które zdecydują sią skorzystać z tej oferty poprzez stronę internetową www.cyfrowypolsat.pl lub kontakt z infolinią - za tę samą kwotę otrzymają aż 60 GB (wcześniej 30 GB). Dodatkowo klient zyskuje brak abonamentu przez trzy pierwsze miesiące.

Promocja przygotowana została zarówno z myślą o osobach zainteresowanych sprzętem na udostępnienie - modemem lub routerem, jak i tych, którzy mają już odpowiednie urządzenie i wolą ofertę Tylko SIM.

Komentarze (1 - 10 z 11)

cyfrowy polsat niech się buja , razem z plusem i krokiem - naciągacze i oszuści
 21  
miało być bez limitu, a tu co ? znów pakiety ?
 20  
Bez dwóch zdań widać, że najbardziej opłaca się zadzwonić do CP - 60 GB za niecałe 30 pln i w dodatku 3 miesiące free.
 15  
Źle to nie wygląda, bo to dobry net. No i w opcji kupowania przez stronę cp jest bardzo opłacalnie. Warto mieć legitkę studencką na ten moment. Hough
 16  
@Skorek: były lepsze oferty np. Happy Days, gdzie za 30 zł było 100GB w Plusie pod warunkiem, że był jeszcze telefon za minimum ok 40 zł.
 13  
a ja mam 50gb za 30zł w play, działa mi w mieście bez zarzutów, jakkiegoś superhiper szybkiego internetu nie potrzebuję.
 9  
Też mam pleja i działa za 30 dyszki
 6  
Nauczyciele też się załapią?
To dlaczego nie górnicy i pielęgniarki.
 4  
Promocja CP skierowana do uczniów i studentów. Idąc tym tropem polsat również dla innych branż powinien dać taką promocję. Kiedyś był temat ofert lekarzy i prawników.
 0  
Jak dobrze mieć w domu studenta, który neta nie potrzebuje bo ma w akademiku i w telefonie parę giga :D Tata sobie skorzysta z promocji ;) 60Gb w cenie 30 - dla mnie bomba :)
 4