Łukasz Szewczyk05.10.2016 (20:13)12 komentarzy

Bilet do kina za doładowanie w Plusie

Wystartowała promocja dla klientów usług "na kartę" w sieci Plus, w której za doładowanie konta za minimum 30 zł można otrzymać pojedynczy bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy.
Promocja "Bilet do kina po doładowaniu" dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług na kartę oferowanych przez operatora sieci Plus. W ramach promocji klienci mogą otrzymać pojedynczy bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za doładowanie min. 30 zł.
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na nr 80120 bezpłatnego SMSa o treści BILET, a następnie doładować swoje konto za minimum 30 zł. Klienci którzy otrzymają kod na bilet zostaną poinformowani o tym wiadomością SMS. Otrzymany kod należy wymienić w kasie kina na bilet na film 2D w sieci kin Cinema City, których lista jest dostępna na stronie www.cinema-city.pl/cinemas. Liczba kodów jest ograniczona i zostaną one przyznane pierwszym 1954 klientom, którzy w okresie trwania promocji spełnią jej warunki, natomiast pozostali otrzymają jednorazowy Pakiet internetowy 1 GB ważny przez 14 dni.

Promocja Bilet do kina po doładowaniu trwa do 31 października 2016 roku, natomiast ważność kodów jest do 13 grudnia 2016 roku.

Komentarze (1 - 10 z 12)

wolę kupić bilet , niż dorabiać tą zębatą kanalię-bankruta
 1  
Dwa dni temu była też promocja, w której za każde doładowanie temu można było dostać pakiety internetowe, zależnie od kwoty doładowania. Znakomicie, że Plus tak często organizuje okazje i promocje. Nic, tylko korzystać.
 1  
Co kto woli, ja tam mam plusa na kartę, nawet zarejestrowałam, więc mnie cieszy to, że jest bonus w postaci biletu do kina. Przyznaję, chodzę od czasu do czasu, więc miło oszczędzić sobie ten wydatek. I polecam to innym.
 0  
Powrót do dawnych promocji w Plusie - bilety, za niedługo pizze itp. To były ciekawe oferty i sam z nich często korzystałem.
 1  
Bilet do cinema city to wydatek dobrze ponad 20 pln tak więc promocja Plusa jest całkiem niezła.
 1  
Bilet lub pakiet internetowy. W sumie całkiem niezły gratis. Zawsze można coś upolować na ekstra doładowaniach w Plusie.
 0  
Fajna promocja Plusa, która działa. Dziewczynę z pociągu obejrzałem dzięki doładowaniu - polecam film a sam nie mam nic przeciwko takim promocjom ;)
 0  
Byliśmy z dziewczyną na Ostatniej rodzinie w kinie :) Akurat oboje mamy numery w plusie i się załapaliśmy na bilety :) Oby więcej takich promocji! :)
 0  
Wiecie może ile jest jeszcze dostępnych biletów? Zamierzam dziś doładować konto po pracy i liczę na bilet od Plusa ;) W sumie jak dostanę pakiet internetu to też będzie fajnie, ale kino to kino ;)
 0  
Nie ma komunikatu, żeby już nie było, więc możesz się w Plusie doładować.
 0