Łukasz Szewczyk05.10.2016 (20:13)12

Bilet do kina za doładowanie w Plusie

Wystartowała promocja dla klientów usług "na kartę" w sieci Plus, w której za doładowanie konta za minimum 30 zł można otrzymać pojedynczy bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

wolę kupić bilet , niż dorabiać tą zębatą kanalię-bankruta
 1  
Dwa dni temu była też promocja, w której za każde doładowanie temu można było dostać pakiety internetowe, zależnie od kwoty doładowania. Znakomicie, że Plus tak często organizuje okazje i promocje. Nic, tylko korzystać.
 1  
Co kto woli, ja tam mam plusa na kartę, nawet zarejestrowałam, więc mnie cieszy to, że jest bonus w postaci biletu do kina. Przyznaję, chodzę od czasu do czasu, więc miło oszczędzić sobie ten wydatek. I polecam to innym.
 0  
Powrót do dawnych promocji w Plusie - bilety, za niedługo pizze itp. To były ciekawe oferty i sam z nich często korzystałem.
 1  
Bilet do cinema city to wydatek dobrze ponad 20 pln tak więc promocja Plusa jest całkiem niezła.
 1  
Bilet lub pakiet internetowy. W sumie całkiem niezły gratis. Zawsze można coś upolować na ekstra doładowaniach w Plusie.
 0  
Fajna promocja Plusa, która działa. Dziewczynę z pociągu obejrzałem dzięki doładowaniu - polecam film a sam nie mam nic przeciwko takim promocjom ;)
 0  
Byliśmy z dziewczyną na Ostatniej rodzinie w kinie :) Akurat oboje mamy numery w plusie i się załapaliśmy na bilety :) Oby więcej takich promocji! :)
 0  
Wiecie może ile jest jeszcze dostępnych biletów? Zamierzam dziś doładować konto po pracy i liczę na bilet od Plusa ;) W sumie jak dostanę pakiet internetu to też będzie fajnie, ale kino to kino ;)
 0  
Nie ma komunikatu, żeby już nie było, więc możesz się w Plusie doładować.
 0