Łukasz Szewczyk27.10.2016 (23:07)2 komentarze

Ponad 150 tys. rejestracji telefonów "na kartę" w placówkach Poczty Polskiej

Placówki Poczty Polskiej są najchętniej wybieranym miejscem rejestracji kart pre-paid, zaraz po punktach własnych telekomów. Od sierpnia 2016 roku, w placówkach Poczty Polskiej rejestracji dokonało już ponad 150 tys. użytkowników telefonów na kartę.
Poczta Polska zmienia oblicze
Chcąc zarejestrować kartę, wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość i kartę SIM. Obowiązek rejestracji wszystkich używanych w systemie pre-paid kart SIM reguluje tzw. ustawa antyterrorystyczna, która nakłada obowiązek rejestrowania nowych kart. Właściciele będących w użytkowaniu kart SIM zobowiązani są do dopełnienia formalności do 1 lutego 2017 r.
Rejestracja karty pre-paid w placówkach Poczty Polskiej to przede wszystkim bezpieczeństwo ochrony danych osobowych i możliwość polegania na sprawdzonej i bezpiecznej firmie z największą liczba punktów (4600 placówek własnych) sprzedaży.

Firma jest strategicznym partnerem Orange, Play, Plus i T-mobile w zakresie rejestracji kart.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Przy okazji sprawdzą czy płacisz abonament tv
 2  
Poczta polska jako jedna z pierwszych firm pozwala firmom telekomunikacyjnym rejestrować u nich karty. I chyba jednym z pierwszych operatorów, który to umożliwił był Plus.
 0