Łukasz Szewczyk14.11.2016 (9:28)1 komentarz

Rejestracja kart pre-paid w systemie bankowości internetowej Banku Millennium

Bank Millennium wdrożył usługę rejestracji kart SIM pre-paid. Dzięki temu klienci posiadający telefon na kartę mogą dokonać obowiązkowej rejestracji bez konieczności wizyty w salonie operatora - całkowicie online i za darmo.
Rejestracja kart pre-paid w systemie bankowości internetowej
Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów z aktywnym dostępem do systemu bankowości internetowej, którzy otworzyli konto w oddziale banku lub po założeniu konta online potwierdzili w oddziale swoją tożsamość.
Proces rejestracji jest wyjątkowo łatwy i szybki. Wystarczy wypełnić dwa pola: numer telefonu i numer karty SIM (system wskazuje, w jaki sposób go znaleźć). Na podstawie wpisanego numeru telefonu system sam wybiera nazwę operatora spośród sześciu dostępnych: T-Mobile, Orange, Plus, Play, Heyah i nju mobile, możliwy jest również ręczny wybór operatora. Dane takie jak imię, nazwisko i PESEL są uzupełniane automatycznie. Należy tylko potwierdzić zgodę na ich przekazanie operatorowi i realizatorowi usługi. Dodatkowym zabezpieczeniem procesu rejestracji jest zatwierdzenie operacji hasłem SMS.

Usługę na zlecenie banku technicznie realizuje firma Blue Media SA. Zgodnie z obowiązującymi przepisami karta SIM typu pre-paid nie może być anonimowa i, aby korzystać z telefonu z taką kartą, należy ją zarejestrować u operatora sieci komórkowej. Termin obowiązkowej rejestracji dotychczas użytkowanych kart mija 31 stycznia 2017 roku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

To nie działa. System odrzuca każdy numer!
 0