Łukasz Szewczyk14.11.2016 (12:29)5 komentarzy

Canal+, HBO, komórka i telefon domowy w prezencie ze Światłowodem Orange

Orange Polska ogłasza świąteczną ofertę. W pakiecie ze Światłowodem Orange pomarańczowy operator oferuje superszybki światłowodowy internet, telewizję z pakietami Canal+ z HBO w prezencie oraz telefon domowy i abonament komórkowy. Dodatkowo można wybrać jeden ze świątecznych zestawów, a w nich nawet trzy smartfony lub konsola Xbox One S z grami.
Światłowdów Orange
W ramach świątecznej oferty, wybierający jeden ze świątecznych pakietów usług ze Światłowodem Orange, już od 69 zł miesięcznie dostaną:
• Orange Światłowód o prędkości 100, 300 lub 600 Mb/s
• telewizję Orange TV z Pakietem Optymalnym - 92 kanały telewizyjne, w tym 30 HD
• telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami stacjonarnymi w kraju i międzynarodowymi do krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady,
• abonament komórkowy w jednym ze Smart Planów LTE do wyboru, z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz nielimitowanym internetem mobilnym 4G LTE.
Korzystając ze świątecznej promocji, przez pierwszy rok trwania umowy nie będą płacić abonamentu za telewizję i telefon komórkowy, a dodatkowo zyskają dostęp do kanałów HBO i Canal+ na 6 miesięcy w prezencie. Po upływie rocznego okresu promocyjnego, cena abonamentu za cały pakiet wyniesie od 134,89 zł.

Oprócz tego, każdy klient zamawiający tę ofertę może wybrać jeden ze świątecznych zestawów prezentów, na które składają się dwa, a nawet trzy smartfony, którymi można obdarować bliskich. Wśród nich znajdą między innymi: najnowszego Huawei Nova w zestawie z opaską TalkBand B3, iPhone 7 32 GB w zestawie z iPhone 5s 16 GB, czy potrójny zestaw smartfonów Orange - Neva 80, Dive 71 i Rise 31. Do wyboru jest też świąteczny zestaw, który ucieszy całą rodzinę - konsola Xbox One S z grami FIFA 2017 i Minecraft - Ulubione Dodatki oraz 6 miesięcznym dostępem do Xbox Live Gold.

To jednak nie koniec świątecznych atrakcji w Orange. Pomarańczowy operator przygotował także świąteczną ofertę na internet, w ramach której klienci mogą zyskać m.in. abonament komórkowy przez rok za darmo (więcej o ofercie informujemy TUTAJ).
https://media2.pl/telekomunikacja/136889-Darmowy-abonament-komorkowy-przez-rok-swiateczne-oferty-z-internetem-Orange.html

Komentarze (1 - 5 z 5)

Orange Światłowód o prędkości 100, 300 lub 600 Mb/s hahaha żarty widzę na media2.pl. Światłowód to ma chyba tylko prezes i jego rodzina. Reszta pomyka na miedzi. Swoją drogą UOiK powinien zająć, dlaczego ja nie mogę skorzystać z oferty. reklama wprowadza mnie w błąd. To jest dyskryminacja ;-)
 0  
Orange Światłowód o prędkości 100, 300 lub 600 Mb/s hahaha żarty widzę na media2.pl. Światłowód to ma chyba tylko prezes i jego rodzina. Reszta pomyka na miedzi. Swoją drogą UOiK powinien zająć, dlaczego ja nie mogę skorzystać z oferty. reklama wprowadza mnie w błąd. To jest dyskryminacja ;-)
ja mam w domu do 600Mb/s i działa bardzo dobrze. ping jest na poziomie 2.
 0  
i tak wolę upc
 1  
Orange od roku buduje sieć światłowodowa. Obecnie jest tam gdzie wykopali i otrzymali zgodę na podłączenie od właścicieli budynków/spółdzielni
 1  
W Gdyni polecam MAXNET. Też światłowód wprowadzają i są tańsi. No i wolę wspierać polską firmę, a nie francuską.
 1