Łukasz Szewczyk14.11.2016 (13:00)3 komentarze

Darmowy abonament komórkowy przez rok - świąteczne oferty z internetem Orange

Sieć Orange Polska przygotowała świąteczną ofertę na internet, w ramach której klienci mogą zyskać m.in. abonament komórkowy przez rok za darmo.
Orange 4G LTE
Dzięki świątecznej ofercie Orange Open Extra, kupując internet domowy w postaci Neostrady, Orange Światłowodu lub Internetu LTE dla domu, klienci zyskują bezpłatny abonament komórkowy na 12 miesięcy. Dotyczy to zarówno klientów, którzy już mają abonament komórkowy w Orange lub dopiero go zamówią.
Ponadto, w świątecznej ofercie Orange Światłowód otrzymają niższy abonament przez pierwszy rok trwania umowy w pakiecie z telewizją, którą dostaną przez rok za darmo (np. dla prędkości 100 Mb/s, za 69,00 zł, a później 99,90 zł miesięcznie), do tego bezpłatny telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami stacjonarnymi w kraju, do UE, USA i Kanady, pół roku energii za pół ceny w ofercie Orange Energia, 350 zł zniżki w Strefie korzyści z jednym z najlepszych na rynku kont bankowych Orange Finanse.

Szybki dostęp do sieci zapewnia też świąteczna oferta Internet LTE dla domu. Już za 69,90 zł miesięcznie klienci dostaną w niej: Internet bez limitu danych 4G LTE z pełną prędkością w strefie domowej, dodatkową kartę SIM za 5 zł miesięcznie, pakiet z limitem 60 GB miesięcznie do wykorzystania poza strefą domową, 500 MB w roamingu na terenie UE na cały czas trwania umowy, a ponadto mogą wybrać domowy router WiFi.

Dla klientów poszukujących internetu mobilnego 4G LTE przygotowano świąteczne oferty Orange FreeNet. Korzystając z rabatu za e-fakturę i Orange Open (dostępnego dla każdego, kto posiada inną usługę mobilną Orange), już za 9,90 zł miesięcznie mogą korzystać z internetu mobilnego w Orange. Wybierając świąteczną ofertę z abonamentem za 44,90 zł lub 34,90 zł po uwzględnieniu rabatu Orange Open dostaną: co miesiąc 40 GB na dostęp do internetu mobilnego z pełną prędkością, a po jego wyczerpaniu nielimitowany dostęp z prędkością do 10 Mb/s oraz 500 MB w roamingu w UE do wykorzystania przez 24 miesiące. Ponadto mogą wybrać specjalny zestaw urządzeń w atrakcyjnej ofercie ratalnej, np. Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) ze smartfonem Huawei P8 lite dual SIM, za 55 zł miesięcznie.

Aby święta były radosne, nie może w ich czasie zabraknąć muzyki. Klienci wybierający abonament w Planie Smart Plan LTE otrzymają dostęp do muzycznego serwisu Spotify Premium, zapewniającego wygodny, mobilny dostęp do 30 milionów utworów muzycznych bez reklam. W zależności od opcji abonamentu, mogą go otrzymać w prezencie nawet na 24 miesiące

To jednak nie koniec świątecznych promocji. W pakiecie ze Światłowodem Orange pomarańczowy operator oferuje superszybki światłowodowy internet, telewizję z pakietami Canal+ z HBO w prezencie oraz telefon domowy i abonament komórkowy. Dodatkowo można wybrać jeden ze świątecznych zestawów, a w nich nawet trzy smartfony lub konsola Xbox One S z grami. (więcej o ofercie informujemy TUTAJ)

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ja się żegnam z Orange. Cała moja rodzina była wierna im od czasów gdy była jeszcze Idea. Oprócz tego mamy jeszcze nesotrada. Ale miarka się przebrała gdy teraz moja Babcia chciała przedłużyć umowe bez telefonu. Inne sieci mają w takim przypadku abonament za ok. 30zł. Ile chce Orange przy przedłużeniu umowy od klienta, który jest z nimi od przeszło 10 lat? 40zł... Czyli tak naprawde kompletnie nic nie zyskuje moja Babcia na przedłuzeniu umowy oprócz tego, ze bedzie sieczułą jak frajer bo inne siec mają to samo za 10zł mniej. Takze zmieniamy sieć. Ona pierwsza, a mojej rodzinie konczy się umowa w styczniu. Bye bye orange.
 5  
Thiago - kup babci nju z rachunkiem oferta bez telefonu abonament, rozmowy i internet, za 19 zł miesięcznie.
 8  
to prawda pazerna sieć,też jestem w tej sieci od czasu Idea a oni bezczelnie proponują mi abonament za ponad 80 zł z internetem
szok też sie żegnam z tą siecią.
PS.Nie zdarzyło się choćby raz abym po czasie zapłacił abonament i tak mnie za to szanują za ponad 14lat
 1