Łukasz Szewczyk22.11.2016 (12:33)brak komentarzy

Axon 7 mini dla fanów muzyki już w Polsce

ZTE wprowadza do Polski nowy smartfon z segmentu premium - Axon 7 mini, który wyróżnia się dobra jakością dźwięku.
Nad najwyższymi parametrami audio czuwali m.in. profesorowie z Konserwatorium Muzycznego Golden Ears. Głośniki stereo po dwóch stronach ekranu, dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, audiofilski wzmacniacz Asahi Kasei oraz 5,2 calowy wyświetlacz AMOLED sprawiają, że Axon 7 mini jest centrum multimedialnym. Całość uzupełniają wysokiej jakości słuchawki douszne oddające odpowiednią głębię odtwarzanego dźwięku.
Axon 7 mini
Axon 7 mini
Zaprojektowany w pracowni BMW Designworks model ZTE oprócz wyróżnia się stylem i elegancją. Renomowanym projektantom jako inspiracja posłużyły sportowe samochody BMW. Jak na reprezentanta klasy wyższej przystało, smartfon Axon 7 mini ma w pełni metalową obudowę, zaokrąglony ekran dotykowy 2.5D i czuły czytnik linii papilarnych umieszczony na tylnym panelu. Smartfon można obsługiwać w rękawiczkach lub mokrymi palcami.

Axon 7 mini
Axon 7 mini
Axon 7 mini jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qulacomm Snapdragon 617 z systemem operacyjnym Android 6.0.1 Marshmallow. Smartfon ma dwie kamery: główną z szybkim Auto Focusem z detekcją fazy o rozdzielczości 16 Mpx z funkcją nagrywania w jakości Full HD oraz kamerę przednią, idealną do robienia wyraźnych "selfie" w rozdzielczości 8 Mpx. Axon 7 mini wyposażony jest w 3GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 128GB (za pomocą karty microSD). Nowy smartfon ZTE może obsługiwać jednocześnie dwie karty SIM (funkcja Dual SIM).
Z urządzenia można korzystać bez przerwy przez prawie 20 godzin. W pełni naładowana bateria o pojemności 2705 mAh pozwala "czuwać" smartfonowi przez 300 godzin. Technologia Quick Charge umożliwia szybkie naładowanie smartfona do poziomu 50% pojemności akumulatora w 30 minut.

Axon 7 mini można kupić w sieci sprzedaży RTV Euro AGD w cenie 1319 zł. Smartfon dostępny jest w kolorze stalowo-szarym i złotym. Urządzenie jest objęte programem AXON VIP SERWIS.

W standardowym zestawie znajduje się także silikonowy pokrowiec i ładowarka szybkiego ładowania 3A USB-C.