Łukasz Szewczyk24.11.2016 (17:54)18

Twoja Nowa Telewizja łączy DVB-T z IPTV. Alternatywa dla kablówek?

Na polskim runku telewizyjnym zadebiutowała Twoja Nowa Telewizja TNTV. Nowa usługa to połączenie naziemnej telewizji cyfrowej z IPTV - telewizja oferowaną w internecie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 18)

Zamysł oferty i pierwsze spojrzenie przyciągają bardzo, a zwłaszcza pakiet za 9,90. Wszystko to fajnie wygląda i oczywiście kibicuje tej ofercie, ale jak się przyjrzeć bliżej to nie ma tam nic ciekawego nawet za te pieniądze. Chyba, że ktoś lubi seriale, albo kupuje do pokoju dla dzieci to tam dla tej kategorii osób oferta pasuje.
Pakiet Bezpłatny to pic na wodę. Jest on dostępny przez 12 miesięcy, ale nie dłużej niż 120 godzin. Co pierwsze minie to pakiet wygasa, czyli żeby utrzymać przez rok ten pakiet to trzeba byłoby korzystać z tego pakietu max. 20 minut dziennie.
 12  
W czasach niedługo prawie 30 kanałów w DVB-T to płacenie za jakieś dekodery i abonamenty jest perwersją.
 11  
U mnie w domu ogląda się dwa kanały: Superstację i Tvn Style, takie są potrzeby (każdy ma jakiegoś bzika :)) Żeby je oglądać trzeba zapłacić, taka jest rzeczywistość.
 1  
Parodia oferty,totalne dno jak dla mnie....
 9  
Zest TV w pakiecie rodzinnym to jest to co Nasze dzieci potrzebują na nudne wieczory. ...
 1  
Czas włączenia dekodera ze stanu czuwania wynosi 38 sekund plus 20 sekund na poprawę jakości obrazu. Przełączanie kanałów to około 12 sekund plus oczywiście 20 sekund na jakość. Przy szybszych łączach czas przełączania kanałów "spada" do 10 sekund. Czy takie cudo techniki wzbudzi zainteresowanie na naszym rynku. Śmiem wątpić.
 10  
Do odbioru potrzebne są "Odbiorniki telewizyjne najwyższej klasy!"
Fakt. Telewizor Skymaster to baaaardzo wysoka klasa. Szkoda że tak późno się o tym dowiedziałem - nie kupił bym Samsunga.
 4  
Kiedy OTT od nc+??????
 0  
Oferta jest mizerna.Brakuje kanałów informacyjnych TVN 24.POLSAT NEWS.SUPER STACJA .Brakuje podstawowych kanałów z naziemnej jak nie podłączymy anteny .Brakuje kanałów sportowych EURO SPORT.EURO SPORT 2 .NSPORT.POLSAT SPORT. Brakuje kanałów Filmowych TVN FABUŁA .TNT HD.UNIVERSAL CHANNEL.ALE KINO.POLSAT FILM.
 2  
Główną wadą tej oferty jest konieczność posiadania własnego stałego łącza internetowego (którego dostawcą jest np. kablówka) albo w części lokalizacji wystarczy być może LTE. Prędkości minimalne też są chyba lekko zaniżone przez operatora. Do tego jak się czyta po forach komentarze użytkowników to te skymastery, serwis, infolinia średnio zachęcają. Ale jak jest satelita na kartę, to i dla takiej oferty jest miejsce na rynku.
 4