Łukasz Szewczyk24.11.2016 (17:54)18

Twoja Nowa Telewizja łączy DVB-T z IPTV. Alternatywa dla kablówek?

Na polskim runku telewizyjnym zadebiutowała Twoja Nowa Telewizja TNTV. Nowa usługa to połączenie naziemnej telewizji cyfrowej z IPTV - telewizja oferowaną w internecie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Bardzo kiepska oferta programowa. Cenowo też słabo....
 2  
Przecież na media2 jest dział forum i tam cały czas można prowadzić dyskusje.
 1  
A ja sobie to dokupię do kablówki UPC. Zyskam sporo ciekawych kanałówza 9,90zł - m.in. 13Ulica, Zest TV, Cbeebies, HipHop TV SuperTennis, 13tv, bajka, Love i inne zagraniczne.
 4  
Wszystko fajnie tylko czegoś tu nie rozumiem, czemu kanał FightBox jest w pakiecie filmowym? Powinien być w sportowym. Po za tym brakuje Eleven Extra. Raczej nie skorzystam dopóki nie dodadzą więcej kanałów. Jakby był jeszcze AMC albo SciFi Universal w rodzinnym to bym może się skusił. A tak w ogóle to gratuluje temu kto da 20 zł za pakiet FilmBox, tyle to można płacić ale za HBO :D
 5  
plus ma wprowadzić streaming do swojego lte. Te skay coś tam zniknie jak galaktyczny karzeł wczesniej niż powstały.
 0  
@klientUPC. Załóż sobie instalację satelitarną najlepiej na dwie satelity i będziesz mógł się cieszyć, gdyż pozwoli Ci to na bezpłatny odbiór 500-600 kanałów zagranicznych. W tym 50-60 HD.
 1  
Oferta jest mizerna.Brakuje kanałów informacyjnych TVN 24.POLSAT NEWS.SUPER STACJA .Brakuje podstawowych kanałów z naziemnej jak nie podłączymy anteny .Brakuje kanałów sportowych EURO SPORT.EURO SPORT 2 .NSPORT.POLSAT SPORT. Brakuje kanałów Filmowych TVN FABUŁA .TNT HD.UNIVERSAL CHANNEL.ALE KINO.POLSAT FILM.
i to wszystko byś chciał za 20 zł...
 0  
@trendy. Po prostu trzeba porównać pakiety innych operatorów. Tu rodzinny plus filmowy to koszt około 30 zł. Videostar pakiet rozszerzony to koszt 25 zł. Jest też z nc+ pakiet comfort za 25zł miesięcznie z kartą cyfry+. Ale tutaj trzeba zapłacić z góry 600 zł za dwa lata bez umowy.Videostar można oglądać bez dekodera w telewizorach android. Kartę cyfry+ można znów łatwo podzielić na kilka telewizorów.A dla fanów sportu jest jeszcze Eurosport Player w cenie 10-15 zł miesięcznie.Więc nie sądzę,że oferta tntv wzbudzi wielkie zainteresowanie na naszym rynku.
 1