Łukasz Szewczyk30.10.2006 (17:31)2 komentarze

Onet.pl dla urządzeń mobilnych

Onet zaprezentował wersję portalu dla urządzeń mobilnych - OnetLajt, dzięki czemu w dowolnym miejscu można sprawdzić pocztę bądź przeczytać aktualne wiadomości.
Strony w ramach OnetLajt (lajt.onet.pl) są przede wszystkim maksymalne "odchudzone". Każda strona tworzona jest w czterech rozdzielczościach, oznaczonych ze względu na przeznaczenie: L (telefony zaawansowane technicznie), M (smartfony), S (mainstream), XS (najprostsze).
Onet nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z OnetLajt. Jedyny koszt użytkowania, to opłata za transmisję w technologiach GPRS/EDGE/UMTS, którą nalicza operator telefonii komórkowej.

Oprócz dostępu do e-maila oraz aktualnych informacji z kraju i ze świata, OnetLajt umożliwia także dostęp do serwisu Sympatia, słowników (angielski, niemiecki lub francuski) oraz wyszukiwarki WWW.

Onet będzie współpracował w tworzeniu mobilnych serwisów z Polską Agencją Prasową.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Super. Już sobie ustawiłam zakładkę.
 0  
Bardzo ciekawe ale tak jak by trochę nie w czas ... ja mam telefon Nokie 6600 i zainstalowana Opere Mini (Java) i po prostu wymiata prędkością działania i wyświetlania stron... naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. I polecam wszystkim to rozwiązanie.
 0