Łukasz Szewczyk15.12.2016 (11:42)brak komentarzy

Stacjonarny router ZTE z transmisją danych do 300 Mb/s w Orange

ZTE wprowadza do Polski swój najbardziej zaawansowany technologicznie router stacjonarny - ZTE MF286. Produkt dostępny jest w sieci Orange.
Wyposażony w procesor Qualcomm stacjonarny router ZTE MF286 w sieci LTE Advanced może pobierać dane z prędkością do 300Mb/s wykorzystując agregację dwóch pasm LTE jednocześnie. Inaczej niż w większości tego typu urządzeń, ZTE MF286 można używać w plenerze, np. w trakcie terenowych szkoleń czy konferencji bez konieczności podłączenia go do zewnętrznego źródła prądu lub w domu podczas przerw w dostawie prądu. Wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh zapewnia dostęp do sieci dla 36 osób do 3 godzin i pozwala urządzeniu pracować w trybie czuwania do 30 godzin.
ZTE MF286
ZTE MF286
Specjalnie zoptymalizowana obudowa pod kątem odprowadzania nadmiaru ciepła pozwala na szybką i wydajną pracę w każdych warunkach. Dzięki zarządzaniu routerem z poziomu przeglądarki internetowej, router współpracuje z każdym systemem operacyjnym. Do złącza USB można podpiąć pamięć przenośną i cieszyć się dyskiem sieciowym dostępnym dla wszystkich użytkowników podłączonych do routera.

Model ZTE MF286 posiada dwa wyjścia anten zewnętrznych, które mogą dodatkowo wzmocnić jakość połączenia w sieciach mobilnych. Nowy router charakteryzuje się stylowym designem i stosunkowo niewielkimi wymiarami (180x170x30mm).

Router ZTE MF286 dostępny jest w sieci Orange w kolorze białym w ofercie od 59,91 zł miesięcznie
w umowie na 2 lata.