Łukasz Szewczyk15.12.2016 (16:52)5 komentarzy

Amazon Prime Video już dostępny na Samsung Smart TV

Jedna ze znanych światowych aplikacji VoD jest już dostępna w Polsce. Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV z 2015 i 2016 roku mogą korzystać z Amazon Prime Video z dostępem do oferty filmów i seriali także w jakości Ultra HD.
Amazon Prime Video
Amazon to nie tylko właściciel największego na świecie sklepu internetowego, ale także producent seriali i programów wideo. Firma znana jest również z wykorzystywania zaawansowanych technologii, które gwarantują widzom doskonałe wrażenia wizualne. Amazon był jednym z pionierów produkcji seriali i filmów w rozdzielczości UHD za oceanem, zaś w Europie jako pierwszy rozpoczął dostarczanie treści zgodnych ze standardem HDR.
Jak już informowaliśmy, internetowy serwis Amazon Prime Video dostępny jest już dla Polaków. Dodatkowo od dziś aplikacja Amazon Video dostępna na Samsung Smart TV umożliwi także widzom w Polsce dostęp do wielu tytułów filmowych i serialowych w najwyższej jakości obrazu.

Jakie produkcje będą więc mogli zobaczyć użytkownicy Samsung Smart TV dzięki aplikacji Amazon Video? Na polskich widzów czeka wiele filmów, seriali (m.in.: "Bosch", "Startup", "Preacher" czy "Hand of God") oraz programów rozrywkowych, jak np. "The Grand Tour" prowadzony przez słynne dziennikarskie trio - Jeremy'ego Clarksona, Jamesa May'a oraz Richarda Hammonda.

Amazon Video to kolejna już aplikacja dostępna na Samsung Smart TV, która oferuje treści najwyższej jakości. Na użytkowników inteligentnych telewizorów czekają ponadto topowe produkcje w rozdzielczości Ultra HD przygotowane przez Netflix czy HBO GO, w tym kultowe już niemal "House of Cards" czy cieszący się dużym zainteresowaniem polski serial "Pakt". Fani filmów, seriali i programów rozrywkowych mogą również korzystać z bogatej biblioteki tytułów dostępnych m.in. w aplikacjach Player, FilmBox Live, VoD Onet, IPLA i wielu innych.

Na tym jednak nie koniec - aby zapewnić widzom dostęp do jak najszerszej oferty filmów w najwyższej rozdzielczości Ultra HD (4K) i jakości HDR, firma Samsung współpracuje z hollywoodzkimi studiami. Dzięki temu stale powiększa się również lista tytułów dostępnych na płytach Blu-ray, a widzowie mogą się cieszyć najnowszymi produkcjami podczas domowych seansów filmowych.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Posiadam tegoroczny model z serii ks8000. Obecnie wyświetla mi się w ultra hd jedynie "The grand tour" - chociaż wczoraj jeszcze wyświetlał się jedynie w hd. Niestety jest to u mnie jedyny materiał w 4K
 4  
Przepraszam Pakt w UHD?
 1  
A Sony i Panasonic znowu śpią.. :( :/
 2  
I co, mam niby sobie zmienić na nowszy model, mimo że mój samsnug ma tylko 2,5 roku? Nie dziękuję. Nie potrzebuję tego.
 4  
Niech się Amazon wypcha . Nie będę zmieniał co roku telewizor . Mam Samsunga z 2014 roku i nie mogę oglądać . Kicha i 10 metrów mułu te cały Amazon. Ma gorszy start niż Netflix
 1