Łukasz Szewczyk19.12.2016 (14:12)brak komentarzy

Filmy UHD z kolekcji FilmBox Live za darmo na święta w Samsung Smart TV

Firmy FilmBox Live i Samsung przygotowały dla użytkowników telewizorów UHD z systemem Tizen świąteczną niespodziankę - możliwość wypróbowania aplikacji FilmBox Live przez 30 dni w prezencie.
Aby skorzystać z oferty wejść na stronę filmboxlive.com/uhd, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny. W ten sposób można uzyskać bezpłatny, miesięczny dostęp do aplikacji z katalogiem filmów w jakości UHD, zaś po upływie tego czasu można oglądać produkcje za połowę ceny. Z obniżki mogą również skorzystać osoby, które są już użytkownikami aplikacji FilmBox Live. Po zalogowaniu na stronie promocyjnej, wysokość naliczanej płatności zostanie automatycznie zmniejszona o połowę.
Na użytkowników FilmBox Live czeka szeroki wybór tytułów w jakości UHD - thrillerów, filmów akcji, kinowych blockbusterów, produkcji familijnych i dla dzieci. Wśród dostępnych produkcji znalazły się takie filmy jak "Magic Mike", "Zapaśnik", "Autor widmo", "Rzeź", "Dziennik zakrapiany rumem" czy "Asterix i Obelix w Służbie Jej Królewskiej Mości".

Produkcje w UHD można znaleźć również w aplikacjach Netflix, HBO GO czy Player w Samsung Smart TV.


Czym właściwie jest jakość Ultra HD? To ultra wysoka rozdzielczość obrazu, która oferuje czterokrotnie więcej szczegółów niż standard Full HD i aż dziewięciokrotnie więcej niż HD. Dzięki temu oglądany obraz jest niezwykle precyzyjny i realistyczny, a widzowie mogą się poczuć częścią akcji. Aby wykorzystać właściwości technologii UHD trzeba mieć odpowiedni telewizor, najlepiej taki, który opatrzony jest logotypem UHD Premium i UHD Digital Europe przyznawany przez stowarzyszenie Digital Europe (DE), jedną z najbardziej wpływowych instytucji reprezentujących branżę IT i elektroniki użytkowej w Europie. Potwierdzają one zastosowanie technologii spełniających najwyższe standardy i specyfikacje opracowane wspólnie przez wiodące wytwórnie filmowe, producentów elektroniki użytkowej, dystrybutorów treści oraz firmy technologiczne.

Polecamy