Łukasz Szewczyk02.01.2017 (23:17)7 komentarzy

Filip i Zygmunt Chajzerowie twarzami loterii "Karta Milion Warta" w Play na kartę (wideo)

Komórkowa sieć Play przygotowała specjalną loterię "Karia Milion Warta" dla zarejestrowanych użytkowników Play na kartę. Nową akcję promują Zygmunt Chajzer wraz z synem Filipem.
Sieć Play wystartowała z loterią "Karta Milion Warta", w której do wygrania jest główna nagroda 1 mln złotych oraz wiele kart przedpłaconych: co tydzień 250 kart po 1 tys. zł każda a dodatkowo 5 kart po 100 tys. zł.
By wziąć udział w loterii sieci Play należy zarejestrowany numer telefonu zgłosić do gry na stronie internetowej kartamilionwarta.pl lub bezpłatnym SMS-em o treści GRAM pod numer 465.

Jeden zarejestrowany numer to 1 los w loterii. Użytkownicy mogą zwiększyć szansę na wygraną doładowując konto, a doładowania będą premiowane odpowiednio:
• od 5 do 9 zł - 1 los
• od 10 do 29 zł - 3 losy
• od 30 do 49 zł - 10 losów
• 50 zł i więcej - 20 losów


Udział mogą brać wszystkie zarejestrowane karty niezależnie od daty rejestracji z taryf głosowych Play na Kartę, internetowych Play Internet na Kartę a także z Red Bull MOBILE. Szczegóły również znajdziecie na stronie.

Chajzer w Play
Chajzer w Play
Loterię "Karta Milion Warta" promuje kampania reklamowa z udziałem ojca i syna - Zygmunta i Filipa Chajzerów.


Komentarze (1 - 7 z 7)

Słyszałem że ten młodszy niedawno kradł prąd lądując e-auto i jeszcze był oburzony ... niezła twarz do reklamy
 2  
Miało być "ładując e-auto" a jakosik wyszło "lądując e-auto" ... przepraszam poprawka :-)
 2  
"By wciąż udział w loterii sieci Plus" - redaktor artykułu sam nie może się zdecydować o której sieci mówi ;)
 5  
Jak widzę szczególnie tego młodszego to mam ochotę zmienić sieć jak można kogoś takiego na reklamę dawać
 3  
Cóż, do mnie jednak bardziej przemawiają reklamy z Szymonem Majewskim w Plusie. Niby tu są jakieś aluzje, ale prawdziwe poczucie humoru to jest jednak przy Majewskim. No ale może to kwestia tego, że ja jednak z Plusem się parę lat temu związałem i wciąż jest to dla mnie ok.
 0  
Play chyba powinien zmienić ludzi odpowiedzialnych za ich reklamę, bo tymi mordami, a szczególnie tą tępą, cebulową mordą tego młodszego robią sobie tylko antyreklamę.
 1  
Ten play psuje sobie resztki renomy, bo jak można takiego lalusia z taką mordą do reklamy swoich usług angażować ?,stary niech reklamuje te swoje proszki , a dla mlodego może inne środki czyszczące ,gama wyboru jest dośc szeroka ,zwlaszcza w asortymencie srodków wc......
 1