Łukasz Szewczyk08.01.2017 (23:49)brak komentarzy

Odyssey - nowy laptop dla graczy

Samsung Electronics zaprezentował Notebook Odyssey - nowy laptop wyposażony w dynamiczny wyświetlacz, skierowany do graczy
Samsung Notebook Odyssey wyposażono w podzespoły zaprojektowane specjalnie z myślą zarówno o wymagających graczach jak i amatorach gier wideo. Zastosowano w nim nowe technologie, takie jak umiejscowiony na spodzie urządzenia zaawansowany system chłodzenia i wentylacji - HexaFlow Vent. Konstrukcja komputera pozwala na szybką rozbudowę takich podzespołów jak pamięć RAM czy dysk twardy. Samsung Notebook Odyssey jest również wyposażony w mocny procesor - Intel Core i7 7. generacji (czterordzeniowy, 45W).
Samsung Notebook Odyssey
Samsung Notebook Odyssey
17,3-calowa wersja Samsung Notebook Odyssey posiada ekran o jasności do 300 nitów (280 nitów w przypadku urządzenia 15,6 cala), który daje ostry obraz. Matryca ma szerokie kąty widzenia. Ekran został również pokryty warstwą antyrefleksyjną, która pozwala graczowi zachować pełne skupienie w trakcje rozgrywki. Ekran Notebook Odyssey daje również żywy obraz o wysokiej rozdzielczości, prezentujący treści wideo w standardzie HDR z głębią i dynamiką kinowego ekranu.

Samsung Notebook Odyssey wyposażono w praktyczną klawiaturę ze specjalnie wyprofilowanymi klawiszami (typu volcano 0,5 mm w przypadku jednostki 17,3-calowej i klawisze typu crater 0,3 mm oraz podświetlenie klawiszy WASD ułatwiające grę w przypadku klawiatury urządzenia 15,6-calowego). Aby spersonalizować klawiaturę i wyróżnić najważniejsze przyciski, użytkownik Samsung Notebook Odyssey w wersji 17,3-calowej może również wybrać kolor podświetlenia poszczególnych klawiszy.

Obok elementów podnoszących jakość rozgrywki, w laptopie Samsung Notebook Odyssey zastosowano również oprogramowanie, umożliwiające bezpośrednią wymianę danych z innymi urządzeniami, np. smartfonami. Korzystając z aplikacji PC Message i PC Gallery, gracze mogą zawsze i wszędzie z łatwością wymieniać się plikami, wiadomościami i zdjęciami.