Łukasz Szewczyk14.03.2017 (17:31)13 komentarzy

Nowe taryfy w Plush na kartę. Nowy pakiet YouTube

Plush, marka stworzona przez Plusa specjalnie dla młodych, odświeża swoją ofertę. Nowy Plush na Kartę to trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej. Nowością jest także pakiet YouTube.
Nowy Plush na Kartę
Nowy Plush na Kartę
Plush na Kartę w ofercie kompleksowej to usługi bez limitu wraz z pakietami internetowymi:
• Oferta za 25 zł na 30 dni: pakiet internetowy 10 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.
• Oferta za 20 zł na 30 dni: to pakiet internetowy 3 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, Facebook z bezpłatnym transferem danych za 20 zł na 30 dni.
• Oferta za 10 zł na 30 dni z pakietem internetowym 1 GB wraz SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych.

Plush na Kartę oferta internetowa to darmowe GB i bezpłatny transfer danych w ramach Facebooka lub w ramach zestawu social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) oraz do wyboru usługi, z których chcemy korzystać:
• Za 25 zł na 30 dni pakiet rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.
• Za 20 zł na 30 dni oferta z pakietem rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne.
• Za 10 zł na 30 dni SMS-y i MMS-y bez limitu.

Pakiety internetowe są w tej ofercie za darmo, a ich wielkość zależy tylko od wysokości doładowani: 100 MB - za 5 zł doładowania, 1GB - 10 zł, 3GB - 20 zł, 10 GB - 30 zł, 20 GB - 50 zł oraz 50 GB - 100 zł.

W każdej z ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z Internetu w technologii LTE. Nowa oferta to także nowość na rynku - Pakiet YouTube. Pakiet jest specjalnie zoptymalizowany do smartfonów i pozwala na oglądanie nawet do trzech razy więcej wideo. Kosztuje tylko 5 zł miesięcznie w każdej nowej ofercie Plush na Kartę.

Wraz z nową ofertą Plush na Kartę pojawią się nowe startery, w tym całkowita nowość, czyli starter idealny do tabletów, laptopów z darmowymi GB i social mediami po doładowaniu.

Przenoszący numer do Plusha jak zawsze otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty

Komentarze (1 - 10 z 13)

Pakiecik YouTube wygląda elegancko. CZegoś takiego mi blakowało w Plushu. Ale tera jest i gra gitarka!
 0  
Dobrze że się coś ruszylo ,może play cos lepszego wymysli
 0  
nowy krok pazerny, zęby te same
 4  
No proszę jaka oferta! :D Pozamiatali! Za 25 zł 10 gigsów i no limits. Brawo plus!
 1  
obudzili się ze snu zimowego
 3  
Fakt, trzeba było trochę poczekać, ale tym manewrem Plushak wtargnął do czołówki ofert na kartę. Znakomicie to wygląda.
 1  
Też mi rewolucja...
W Mobile Vikings za 29 zł jest pakiet 15GB, reszta no limit, a sam pakiet danych kumuluje się z każdym miesiącem przy regularnych doładowaniach. Za 39 zł pakiet internetu zwiększa się do 25 GB.
Obecnie to najlepsza oferta (już od kilku miesięcy) na kartę - przebija nawet oferty abonamentowe wielkich graczy.
Polecam - mobilevikings.pl/referral/ie728dtzvBnj/ ;)
Mobile Vikings User 20.03.2017 (8:32:34)
 5  
W t-mobile na kartę za 25zł jest wszystko bez limitu i internet 10gb, a od 18.03 dodatkowo +20gb za darmo do odebrania
http://www.t-mobile.pl/pl/najlepszasiec
 0  
Za 25 pln wypada w Plushu no limit i 10 GB co jest całkiem sensowną propozycją.
 3  
I przyzwoicie to wygląda. Plush to jest jednak potencjał i Polkomtel go dobrze używa. Ciekawe, co tam nowego wypuszczą, bo Polkomtel zapowiada jakieś ważne wydarzenie z Plushem w tle.
 4