Łukasz Szewczyk20.03.2017 (16:48)8 komentarzy

32-calowy telewizor Manty z Androidem

Spółka Manta, polski producent sprzętu RTV i AGD wprowadziła do sprzedaży nowy model telewizora 32-calowego opartego na systemie Android.
Manta LED9320E1S EMPEROR ANDROID
Manta LED9320E1S EMPEROR ANDROID
32-calowy model Manta LED9320E1S EMPEROR ANDROID pracuje w oparciu o otwarty systemem Android (wersja 4.4), który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości użytkowania. Dzięki temu telewizor oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są popularne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook oraz menadżer plików.
Manta EMPEROR ANDROID to telewizor o popularnej w Polsce przekątnej ekranu 32-cali. Charakteryzuje się odwzorowaniem kolorów, nowoczesnym designem i cienką ramką otaczającą ekran. Wyposażony został w 1GB pamięci operacyjnej RAM i 4GB pamięci flash, tryb hotelowy oraz nagrywarkę PVR. Posiada dużą ilość wbudowanych złączy: 3 x HDMI i 2 x USB. Nowy telewizor to także m.in. Wi-Fi 802.11b/g/n; technologia odświeżania: Picture Quality View: 200 Hz

Cena modelu - 999 zł.
Model jest usługą szybkiego serwisu Manta Express Door to Door przez okres gwarancyjny 24 miesięcy.

Poza modelem 32-calowym, jeszcze na wiosnę zostaną wprowadzone inne trzy modele EMPEROR ANDROID o rozdzielczości 4K (Ultra HD) z rewolucyjną funkcją Easy Share o przekątnych 48, 49 i 50 cali.

Komentarze (1 - 8 z 8)

CP GO i HBO GO na android TV? Wąrpię. Poza tym "Model jest usługą szybkiego serwisu...".
 2  
Parametry androida nie powalają.
 1  
"model jest usługą szybkiego serwisu..." to nic dobrego nie wróży
 1  
badziew okropny.Sąsiad kupił bo tanie.Teraz płacze co on dobrego zrobił.Lepiej dołożyć trochę i kupić coś porządnego ,w końcu telewizora nie kupuje się co roku.
Męczyć i niszczyć wzrok tym coś to koszmar.
 6  
krotki newsy i masa błędów.... nie było mnie na tym portalu ponad rok i się nie zawiodłem.... Szewczyk niczego nowego się nie nauczył...
 2  
Co takiego? Android 4.4? Chyba sobie żarty ktoś robi! Zeszłoroczne modele Philipsa mają Androida 5.x i dostają aktualizację do Androida 6.x. Sprzedawanie telewizora z Androidem 4.4 to po prostu żart i robienie w bambuko nieświadomych klientów.
Pozostałe parametry też "powalają" - procesor Cortex A9 1.2 GHz i 1 GB pamięci... Po prostu, żałość!
 1  
Trzeba bylo zrobić na linuxie z ramem 2GB
 0  
a tutaj możecie już sobie zobaczyć ten telewizor w pierwszej recenzji https://youtu.be/dmmVOSGKcPs
 0