Łukasz Szewczyk31.03.2017 (12:53)16 komentarzy

Plush z nową ofertą "bez limitów" na abonament

Plush wprowadza ofertę abonamentową dla młodych duchem i ciałem. Nowa oferta to m.in. tanie abonamenty na czas nieokreślony z wakacjami od opłat, dodatkowe GB za lojalność, social media z darmowym transferem oraz Pakiet YouTube, a także specjalne zniżki
Plush Abo
Nowy Plush ABO to: trzy taryfy do wyboru za 10, 20 i 25 zł w ofercie na czas nieokreślony. W najwyższym pakiecie na czas nieokreślony dodatkowe GB za staż. Nowa oferta to także możliwość obniżania i podnoszenia miesięcznej opłaty poprzez zmianę swojego ABO oraz możliwość płacenia lub nie, czyli wakacji na miesiąc od ABO tyle razy, ile się tylko chce.
Plus Abo - oferta
Plus Abo - oferta
Z kolei SUPER Plush ABO za 25 zł w ofercie na 24 miesiące, to pakiet internetowy 15 GB, czyli o półtora raz więcej. Dodatkowo za darmo na trzy miesiące YouTube bez limitu z bezpłatnym transferem danych, który nie zmniejsza podstawowego pakietu internetowego. Taryfa to także: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych,

Im dłużej tym lepiej
Za lojalność w ABO na czas nieokreślony dostaje się dodatkowe gigabajty: po 3 miesiącach + 2 GB miesięcznie, po 6 miesiącach kolejne + 2 GB (łącznie 4 GB), po roku ponownie +2 GB (czyli już 6 GB ekstra miesięcznie), a po dwóch latach jeszcze dodatkowe aż 4 GB, co daje razem z pakietem podstawowym 20 GB do wykorzystania miesięcznie.

W ofercie na czas nieokreślony można sobie zrobić wakacje od ABO lub obniżyć go albo podnieść. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a i przez miesiąc można nie płacić abonamentu, a wakacje od ABO można szrobić tyle razy, ile się chce. Również za pomocą bezpłatnego SMS-a można obniżyć lub podnieść swój abonament przechodząc do kolejnego Plush ABO. Można też mieć ekstra pakiet YouTube za 5 zł na 30 dni.

Duet "bez konsekwencji" w Plush ABO
Kupując dwa dowolne Plush ABO za 25 zł (na czas określony lub nieokreślony), można mieć je taniej, bo za 20 zł każdy.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Oferta tak samo słaba (w porównaniu do konkurencji) jak misiek PLUSH, który jest marketingową podróbką luzackiego misia "Teda" z amerykańskiej komedii z Markiem Wahlbergiem.
 0  
Oferta, jak oferta.
Teraz niech Plus odświeży utrzymaniową ofertę bez telefonu, bo bardziej opłaca się przejść "na kartę".
 3  
Porażka.......
 4  
Porażka. Hyhyhy...
 0  
Na kartę to samo . Abo nawet i lepiej . Konkretnie chodzi o pozorne wakacje w abo które moga kosztować dużo poniewaz powrót z wakacji od abo wchodzi od nastepnego cyklu .
 4  
głodny krok może się bujać, 12 mld do spłacenia a odsetki rosną
 4  
Co umowa na 24 miesiące i tylko 25GB.
Szukam oferty z netem na kartę bo wiadomo zaczynają się wyjazdy w plener.
Na rozmowach mi nie zależy więc ta oferta jak dla mnie jest
NIE do przyjęcia
Dziękuję.
 1  
Rezygnuję z plusa na abonament i przechodzę na kartę :)
 2  
Całkiem, całkiem ten Plush abonamentowy. Dużo netu, no limit rozmowy i mesy, a przy tym wydatek bardzo mały. O to chodzi!
 0  
100 razy lepszy nju - za 24 zł mam wszystko no limit (rozmowy kom + stacjonarne, smsy i mmsy) oraz 35 GB. Nie ma żadnej umowy lojalnościowej i jak nie korzystam to nic nie płacę w danym miesiącu (słownie zero zł). U mnie cała rodzina ma nju i każdy sobie je chwali.
Pozdrawiam
 0