Łukasz Szewczyk21.04.2017 (12:09)1 komentarz

Philips Xenium X818 w sieci Play

Do oferty sieci Play trafił Philips Xenium X818, który stanowi połączenie systemu oszczędzania energii oraz nowoczesnych podzespołów.
Philips, podobnie jak w dotąd wprowadzanych modelach z serii Xenium, zaimplementował w X818 funkcje oszczędzania energii oraz specjalny przełącznik do aktywacji trybu oszczędzania. Te elementy znacznie wydłużają czas pracy urządzenia poprzez zmniejszenie zużycia energii. Na pokładzie X818 znajdziemy pojemny, litowo-polimerowy akumulator o pojemności 3900mAh, który wraz z funkcjami energooszczędnymi pozwala na nawet 19 dni pracy smartfona w trybie czuwania.
Philips Xenium X818
Philips Xenium X818
Ozdobą telefonu jest duży, 5,5-calowy ekran FullHD, wyposażony w opracowaną przez Philips technologię SoftBlue, która ogranicza emisję niezdrowych dla oczu pasm światła niebieskiego, dzięki czemu oczy mniej się męczą i lepiej śpimy. Wyświetlacz jest chroniony wzmocnionym szkłem Gorilla Glass 4 z powłoką antybakteryjną, która znacznie ogranicza rozwój drobnoustrojów na jej powierzchni.

Sercem urządzenia jest 64-bitowy procesor MediaTek Helio P10, wyposażony w osiem rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości 2.0 GHz. Do tego mamy do dyspozycji dużą pamięć: 3GB RAM i 32GB przestrzeni na dane. Smartfon działa pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow.

Za zdjęcia weźmie odpowiedzialność para aparatów fotograficznych - główny 16MP, wyposażony w podwójną diodę LED i autofokus z detekcją fazy, oraz przedni do autoportretów oraz wideorozmów - o matrycy aż 8 MP.

Poza tym warto zwrócić uwagę na czytnik linii papilarnych, dual SIM z obsługą LTE Cat 6 w trybach FDD i TDD oraz obecność nowego złącza USB typu C, które umożliwi szybkie ładowanie baterii.

Komentarze (1 - 1 z 1)

znowu ten media tek
 1