Łukasz Szewczyk12.05.2017 (15:03)2 komentarze

E-Share w 50-calowym multimedialnym Android TV

Manta wprowadziła do sprzedaży nowy model telewizora opartego na systemie ANDROID i z funkcją E-Share.
Manta LED9500S EMPEROR
Manta LED9500S EMPEROR
Manta LED9500S EMPEROR to nowy model telewizora opartego na systemie Android z dużym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Full HD, z unikalną funkcją E-Share. Dzięki niej poprzez łączność WiFi można bezprzewodowo wysłać zdjęcia lub filmy ze smartfona na ekran telewizora i przeglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół. W sytuacji, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta EMPEROR zgubi się, można użyć smartfona, który z powodzeniem zastąpi pilota.
Manta LED9500S EMPEROR
Manta LED9500S EMPEROR
Telewizor Manta LED9500S EMPEROR oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje. Użytkownik może korzystać z serwisów, takich jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są popularne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook oraz menadżer plików.

Manta LED9500S EMPEROR charakteryzuje się nowoczesnym designem i cienką ramką otaczającą ekran. Wyposażony został w tryb hotelowy oraz nagrywarkę PVR. Posiada dużą ilość wbudowanych złączy: 2 x HDMI i 3 x USB.

Sugerowana cena detaliczna - 1799 zł


Sugerowana cena detaliczna - 1799 zł

Komentarze (1 - 2 z 2)

Duża ilość wbudowanych łączy: 2 x HDMI. Jaja se robicie. Do HDMI podpinam dekoder SAT, PS3 i miejsca na podpięcie kamery czy aparatu foto już brakuje. Na szczęście mój TV ma 4 x HDMI.
 1  
Kolejny bubel - wystarczy spojrzeć w specyfikację:
- Android 4.4 (gdy tv Sony czy Philips dostają właśnie aktualizację do Androida 6.0)
- 512 MB RAM oraz 5 GB pamięci
Ten sprzęt będzie się zamulał przy próbie zrobienia czegokolwiek więcej, jak oglądanie telewizji.
 1