Łukasz Szewczyk13.06.2017 (20:34)4 komentarze

Nadchodzą niedrogie smartfony Moto E4 i Moto E4 Plus

W wakacje na rynku pojawią się nowe modele, niedrogich smart fonów Moto E4 i Moto E4 Plus, które charakteryzują się wydajną baterią wystarczającą na cały dzień działania oraz zaawansowanymi funkcjami aparatu
Nadchodzą niedrogie smartfony Moto E4 i Moto E4 Plus
Moto E4 została wyposażona w jasny ekran HD o przekątnej 5 cali oraz metalową obudowę. Model wyposażono w czterordzeniowy procesor, łączność 4G oraz t aparat 8 MP z autofokusem pozwalający uchwycić każdy istotny moment. Przedni aparat o rozdzielczości 5 MP wykona natomiast dobre selfie i to w każdych warunkach oświetleniowych. Bateria o pojemności 2800 mAh zapewnia cały dzień działania na jednym ładowaniu.
Dla osób poszukujących bardziej zaawansowanych funkcji, w tym większego ekranu i pojemniejszej baterii powstał model Moto E4 Plus. Model wyposażono m.in. w wyświetlacz HD 5.5" otoczony gładką, metalową obudową, baterię o pojemności 5000 mAh, która zapewnia dłuższe działanie telefonu oraz z szybką ładowarką o mocy 10 W, która umożliwia kilkugodzinną pracę telefonu po zaledwie kilkunastu minutach ładowania. Ten model to także czytnik linii papilarnych. Smartfon nie pozwoli przegapić żadnej ważnej chwili. Tylny aparat o rozdzielczości 13 MP z autofokusem i przednia kamera 5 MP z lampą błyskową pozwolą uchwycić wszystko, co dzieje się dookoła w bardzo dobrej jakości.

Oba modele pracują w oparciu o Android 7.1

Smartfony Moto E4 i Moto E4 Plus będą dostępne w różnych kolorach od lipca 2017.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Lokowanie produktu.
Artykuł sponsorowany.
 3  
Wystarczaja na cały dzień pracy. Kpina kpina kpina.
 0  
Witam bardzo fajne nowoczesne rozwiązania ma firma http://wkaczorowski.pl polecam zapoznać się
 0  
Rzeczywiście obecnie montaż alarmów czy kamer monitoringu ma bardzo wiele zalet. Obecne rozwiązania, też pozwalają na osiągnięcie ciekawych efektów.
 0