Łukasz Szewczyk07.07.2017 (22:13)10 komentarzy

Lato w Play: Internet na wakacje. Tidal za darmo do końca roku

Komórkowa sieć Play w sam raz na wakacje przygotowała kilka specjalnych promocji dla użytkowników ofert "na kartę".
Play
Pierwsza propozycja to 9GB internetu na wakacje w Play na kartę. W ramach tej promocji użytkownik otrzymuje darmowy pakiet łącznie 9 GB (3GB na miesiąc), który można wykorzystać od 30 czerwca do 30 września 2017 roku. Aktywacja pakietu możliwa jest za pomocą tzw. krótkiego kodu (*111*870*1#) lub przez Play24. Warunkiem korzystania z promocji jest utrzymanie aktywnego konta.
Kolejna propozycja "Tidal za darmo na całe lato" skierowana jest do miłośników muzyki posiadających oferty Play na kartę, Play Internet na kartę oraz Play Mix. W ramach oferty użytkownicy mogą korzystać za darmo z konta premium w Tidalu do końca 2017 roku (początkowo promocja miała trwać jedyne do końca września).. Aby skorzystać z oferty należy pobrać mobilną aplikację Tidal na Androida, a następnie wybrać opcję "Wypróbuj". W odpowiedzi użytkownik otrzymuje SMS-a z loginem i hasłem dostępowym do serwisu. Co z użytkownikami iOS? - Musicie chwilowo przełożyć kartę do smartfona z Androidem i tam kliknąć wypróbuj Tidala. Otrzymacie SMS-a z loginem i hasłem do serwisu, dzięki których będziecie mogli korzystać z aplikacji wszędzie - radzi rzecznik sieci Play.

Przygotowano także promocję "Tydzień bez limitu GB za 0 zł w Play internet na kartę". W ramach oferty użytkownicy mogą korzystać z transmisji danych bez pomniejszania limitu transmisji danych, przez 7 dni od momentu aktywacji usługi na koncie. W ramach usługi operator obniża prędkość transmisji danych po przekroczeniu 30 GB transmisji danych. Warunkiem aktywacji usługi jest utrzymywanie w dniu aktywacji okresu ważności połączeń internetowych oraz posiadanie dodatniego salda środków na koncie (wystarczy 1 grosz). Usługę można aktywować raz w okresie od 30 czerwca do 30 września 2017 roku. Aktywacja pakietu możliwa jest za pomocą tzw. krótkiego kodu (*111*869*1#) lub przez Play24.

Z kolei do końca lipca 2017 roku trwa akcja "Zakręcone Giga!". Kupując w sieci sklepów Żabka i Fresh Market lody Big Milk, wraz z paragonem klient otrzymuje też wydruk z kodem i instrukcją jak go wykorzystać. Wystarczy wpisać kod na stronie zakreconegiga.pl. 1 Big Milk = 1 kod = 1 GB. W danym miesiącu kalendarzowym można wykorzystać maksymalnie 8 kodów.

Komentarze (1 - 10 z 10)

jeśli komuś tidal nie działa niech wyłączy wap..
 1  
Wie ktoś, jak sprawdzić ilość pozostałych GB? Kod *108# nie działa.
 0  
Janusz

*106#
 2  
Ja mam taryfę Od nowa. To nie ten kod.
 0  
hahah. "co z użytkownikami" windows phone 8/10?
operator tego nie przewidział, bo i po co.
Nic nie szkodzi.
 1  
lepiej daliby trochę internetu za darmo tak jak Areo 2 tylko więcej. Kilka razy uratowało mi to D i mam u nich ale uwzam ze mogłoby to być lepsze.
 0  
To chyba nie takie proste. Generalnie to Państwo powinno o to zadbać ;) A póki co fajnie że w ogóle ktoś daje taką możliwość.
 0  
Dokładnie. rzeba ich kurcze wpiserać, żeby sie nie zawinęli z rynku... Ja mam u nich pakiet kupiony, bo na LTE śmiga zupełnie dobrze, nie jest drogo w cale i do tego wiem, że wspieam rozwój darmowego neta
 0  
30 GB nie działa!!!
 0  
Play nie włącza 3GB na sierpień!!!!!!!!!!
 0