Łukasz Szewczyk21.07.2017 (13:44)7

40 mln zł na pożyczki dla rozwoju szybkiego internetu w Polsce

Pierwszym partnerem Banku Gospodarstwa Krajowego w programie finansowania rozwoju sieci szerokopasmowych został Alior Bank. Bank rozdysponuje kwotę co najmniej 40 mln zł na preferencyjne pożyczki dla firm telekomunikacyjnych, które chcą inwestować w infrastrukturę szybkiego internetu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Ciekaw jestem, jak dalej potoczy się rozwój netu w Polsce. Od czasu ostatniej rewolucji, jak polkomtel zaczął budować i zbudował sieć lte, minęło już parę lat. I nie od razu konkurenci z netem lte dołączyli do plusa. Ciekawe, co teraz będzie motywem przewodnim.
 2  
polkomtel, krok,bajki o internecie
 1  
No to ja tylko wspomnę, że Pierwszy w Polsce sieć lte wybudował cyfrowy Polsat. A jakie przy tym było niedowierzanie! Ludzie nie wierzyli, że operator tv ma lepszą sieć netu mobilnego niż telekomy.
 2  
Trafna diagnoza, Plus szybko zaczął budować sieć lte i ma ją teraz na dobrym poziomie. Bardzo sprawny net mają.
 2  
Mnie wystarcza taka prędkość jaką mam teraz na LTE w Plusie. Zrezygnowałem nawet z łącza stacjonarnego.
 1  
Prywatne zawsze będzie działać lepiej niż państwowe i lte z plusa to jest właśnie dość jaskrawy przykład. Jak Plus zainwestował w lte, to dopiero potem inni operatorzy dołączyli. I teraz net mobilny w kraju mamy bardzo dobry.
 0  
Jeśli poszukujecie opinii na temat pożyczek pozabankowych polecam Wam ranking znajdujący się pod adresem - http://pozyczka-online.info
 0