Łukasz Szewczyk02.08.2017 (11:57)brak komentarzy

Jeden bilet na 12 województw w SkyCash

Od sierpnia 2017 roku w aplikacji SkyCash dostępny jest kolejowy "Wspólny bilet samorządowy", obejmujący zasięgiem kilkanaście województw.
Bilety kolejowe w aplikacji SkyCash
"Wspólny bilet samorządowy" to pierwsza tego typu oferta kolejowa w Polsce. Bilet w cenie 38 złotych ważny jest 24 godziny. Można na nim podróżować na 62 liniach, obsługujących ponad 950 stacji na terenie 12 województw. Uprawnia on do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników : Koleje Mazowieckie, Warszawską Kolej Dojazdową, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie, Arrivę, Koleje Wielkopolskie, Koleje Dolnośląskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną.
Bilet jest dostępny za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash oraz Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej. Z tą różnica, że na takim bilecie pasażer będzie mógł teraz pojechać znacznie dalej, bo będzie on honorowany przez pozostałych przewoźników samorządowych. Szczegółowe informacje dotyczące biletu można znaleźć w regulaminach przewoźników.

- Mobilne bilety stały się już standardem w ofercie polskich przewoźników kolejowych. Ich udział wśród transakcji realizowanych przy użyciu naszej aplikacji rośnie niezmiennie od kilku lat - mówi Piotr Bochenek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu SkyCash. - Mamy nadzieję, że dzięki takiej inicjatywie Polacy zaczną więcej podróżować pociągami - my chcemy im ułatwić podróżowanie po całej Polsce z telefonem w ręku - dodaje Bochenek