Łukasz Szewczyk26.10.2017 (14:38)3 komentarze

Mobilne WiFi polskiego startupu podbija świat

Marka Polish WiFi, oferująca obcokrajowcom wynajem mobilnego Internetu na terenie Polski, właśnie rozpoczęła globalną działalność. Międzynarodowa usługa działa już pod nazwą XOXO WiFi i jest dostępna w ponad 130 krajach na całym świecie.
Mobilne WiFi polskiego startupu podbija świat
Od września 2017 roku każdy, kto wybiera się w podróż za granicę, niezależnie od narodowości i celu podróży może wynająć nielimitowane, mobilne WiFi na wybrany okres, za z góry określoną kwotę. Nowa marka polskiej, firmy PW NETWORK umożliwia każdemu cieszenie się Internetem w najdalszych zakątkach świata bez obaw o wysokie koszty roamingu.
- Planując urlop w Azji, wyjazd biznesowy do USA czy też podróż dookoła świata -możesz skorzystać z usługi i cieszyć się nielimitowanym dostępem do poczty, social mediów czy nawigacji, a po powrocie do kraju nie zaskoczy Cię wysoki rachunek. - tłumaczy Katarzyna Banasiak, założycielka PW Network.

Aby skorzystać z oferty, na stronie www.xoxowifi.com należy określić czas, kierunek wyjazdu i preferowaną opcję dostawy. Dzięki temu można pozostać online podczas każdej podróży.

PW Network powstała w 2016 roku i wciąż dynamicznie się rozwija. Jako pionier usługi w Polsce oraz jeden z liderów branży na świcie współpracuje z biurami podróży, hotelami, blogerami, podróżnikami oraz firmami z całego świata. Klienci zużyli już w sumie 10 tysięcy giga bajtów danych, odwiedzili 112 krajów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Cena 99,50 Euro za 10 dni powala na kolana!!!
 6  
mhm...
Egipt na 14 dni 133 EUR
super cena, super okazja!
nie sobie to w d... włożą

na 14 dni na 10$ kartę na lotnisku kupuję i mam 15GB netu
 5  
Nikt normalny z tego nie korzysta. To reklama jakiejś niedorzecznie drogiej padliny.
 11