Łukasz Szewczyk08.11.2017 (12:57)brak komentarzy

Nowa wersja aplikacji PlayStation już dostępna. Co nowego?

Na rynku zadebiutowała nowa wersja aplikacji PlayStation App, dzięki której gracze korzystający z urządzeń mobilnych mają jeszcze lepszy kontakt ze znajomymi i ze społecznością PlayStation.
PlayStation App
Nowa wersja aplikacji to także nowe funkcje. Co nowego umożliwi być na bieżąco z tym, co robią i piszą znajomi. Funkcja dostarcza także najnowsze informacje o PlayStation oraz wpisy od ważnych osób, programistów i menedżerów społeczności, których obserwuje użytkownik.
Funkcja Znajomi pozwala na przeglądanie listy znajomych oraz ich statusy online oraz umożliwia poznawanie graczy, których warto obserwować. Z kolei opcja Profil pozwala dowiedzieć się więcej o znajomych i umożliwia udostępnianie więcej informacji o sobie, korzystając z bogatszych profilów zawierających m.in. listę gier, społeczności czy działania, znajomych. Z kolei Powiadomienia pozwalają w prosty sposób sprawdzić wiadomości od PlayStation, zaproszenia do gier i imprez, alerty gier czy też zaproszenia do znajomych.

Natomiast Przycisk PlayStation zapewnia szybki dostęp do PlayStationStore oraz popularnych funkcji, takich jak wydarzenia, trofea oraz opcja wykorzystania kodów. Przycisk pozwala też uruchamiać inne aplikacje PlayStation, na przykład PlayStation 4 Second Screen, PlayStation Messages czy PlayStation Communities.

Nowa wersję aplikacji można pobrać z App Store (iOS) oraz Google Play (Android). Jest dostępna w 23 językach i 73 krajach na całym świecie.