Łukasz Szewczyk14.12.2017 (17:40)2 komentarze

Toshiba wprowadza na rynek telewizor dla fanów Gwiezdnych Wojen - Smart TV Star Wars

Z myślą o fanach Gwiezdnych Wojen firma Toshiba przygotowała telewizor inspirowany tą kultową sagą - Smart TV Star Wars. Nowy 24 calowy telewizor swoim wyglądem nawiązuje do popularnego filmu.
Toshiba Star Wars TV / Fot. Toshiba
Toshiba Star Wars TV / Fot. Toshiba
"Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" to ósma część opowieści o rycerzach Jedi stawiających czoła ciemnej stronie Mocy. Zachwycająca kosmiczna sceneria, wciągające historie, niesamowite efekty specjalne i wielkie emocje. W podróż do tej odległej galaktyki zaprasza widzów także Toshiba, która z okazji zbliżającej się premiery przygotowała kompaktowy 24-calowy telewizor.
Telewizor Smart TV Star Wars ma wbudowany moduł Wi-Fi, port USB oraz dwa złącza HDMI i osadzony jest na stabilnej podstawie. Urządzenie umożliwia całodobowy dostęp do rozrywki online, w tym telewizji na żądanie i serwisów catch-up, takich jak Netflix, YouTube, IPLA, Filmbox i wielu innych. Jego obudowę ozdobiono rysunkami myśliwców x-Wing, a podczas włączania i wyłączania wydaje odgłos miecza świetlnego.

Toshiba Star Wars TV / Fot. Toshiba
Toshiba Star Wars TV / Fot. Toshiba
Telewizor dostępny jest w sprzedaży od 14 grudnia m.in. w sklepach Saturn, MediaMarkt oraz w serwisach Redcoon.pl i Empik.pl. Cena produktu to 1099 zł.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Bogactwo - TV do kibla za cenę o 40% wyższą od standardowej.
 5  
Przy przełączaniu na kanały erotyczne powinien mieć "oddech Vadera" i opcję włączania muzyki z kantyny "Moss Isley" na czas reklam. Obudowa czarna z Tie Fighters byłaby też fajna... Przy wyłączaniu głos Niesiołowskiego ?
 1