Łukasz Szewczyk18.12.2017 (15:40)11 komentarzy

UPC wprowadza światłowodowy Internet 500 Mb/s do Szczecina

Sieć UPC Polska rozszerza zasięg światłowodowego internetu 500 Mb/s.
Siedziba UPC
Mieszkańcy Szczecina już mogą korzystać z internetu o prędkości 500 Mb/s. Zaoferowanie usługi to efekt długofalowych inwestycji UPC Polska w rozwój sieci światłowodowej.
Internet UPC o prędkości 500 Mb/s dostępny jest w Szczecinie w ramach oferty Happy Home. Pakiet zawiera również modem Wi-Fi ConnectBox, pozwalający korzystać z internetu w każdym zakątku domu, na wielu urządzeniach jednocześnie oraz cyfrową telewizję nowej generacji Horizon z ponad setką kanałów HD i usługą Replay TV, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych, nawet do siedmiu dni wstecz.

Ceny pakietów z platformą telewizyjną nowej generacji Horizon, w specjalnej ofercie świątecznej "pod adres" rozpoczynają się od 49,50 zł miesięcznie.

Komentarze (1 - 10 z 11)

"Ceny pakietów z platformą telewizyjną nowej generacji(???) Horizon, w specjalnej ofercie świątecznej "pod adres" rozpoczynają się od 49,50 zł miesięcznie." to najmniejszy internet 60 Mb/s i napewno nie światłowód. Add net proponuję umowę świąteczną 300/30 światłowód na 24 miesiące z opłatą - 1,23 miesięcznie przez całą umowę. I to jest promocja.
 5  
UPC nie ośmieszajcie się, Wasza oferta to dno.

My nie chcemy 500 Mb w domu, my chcemy NOWE kanały telewizyjne !
 11  
A KIEDY AMC HD,POLSAT DOKU HD,H2 HD,,,,,,I ZROBCIE COS Z TYM HORIZONEM BO CZLOWIEK NAJLEPIEJ W,Y,P,I,E,R,D,O,L,I,L BY GO PRZEZ OKNO JAK NIC NIE POTRAFICIE ZROBIC Z OPROGRAMOWANIEM TEGO SZAJSU TO GO WYCOFAJCIE Z OFERTY
 15  
Jak zwykle pierdoły zamiast KONKRETNEJ poprawy miernej oferty programowej i zmiany oprogramowania w złomie zwanym Horizon. Już 3 lata ten bubel dostępny i nadal wadliwy soft. Pora chyba wycofać ten złom z oferty bo nikt już nie liczy że pojawi się w końcu nowe pozbawione błędów oprogramowanie.
 9  
Podpisujcie dalej umowy a na pewno coś się zmieni.... :D UPC ma świadomość tego jak słaba jest ich oferta dlatego wykupują kolejne, mniejsze kablówki i robią sobie monopol.
 7  
Z kolei Vectra podmieniła już Cartoon Network oraz France 24 po angielsku i francusku w wersji SD na te w jakości HD oraz wyłączyła Canal+ i Canal+ Family również w jakości SD, a zostawiła te w HD.
 2  
Vectra jest zacofana w UPC podmiany na HD były w zeszłym roku.
 0  
Bujacie się z tym upc co oferta denna a telewizji iptv ofert za 20, 30 zł jest multum. C+, eleveny hbo wszystko jest. Wystarczy miec internet chodzby z upc za 50 zl i macie wszystko a nie jakies badziewia horizony czy inne glupie urzadzenia nic nie warte.
 4  
Ja nie narzekam tylko niech nie będzie tak często awarii
 0  
Lepiej olejcie telewizję od upc horizony inne gówna kupcie się android tv kodi wykupcie się premium na jakieś stronię teelwizją logujecie się i macie wypas programy za daną kasę :) :) :) :) :)
 2