Łukasz Szewczyk28.12.2017 (13:40)2 komentarze

Bilety lotnicze w aplikacji SkyCash. Promocyjne rabaty na połączenia

Użytkownicy SkyCash będą mogli w aplikacji kupić bilety na połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT. Rozpoczynające współpracę spółki, przygotowały dla potencjalnych pasażerów specjalne oferty.
Aplikacja SkyCash - zakup biletu KZK GOP
SkyCash Poland i Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały specjalną ofertę dla osób, które za pomocą aplikacji SkyCash kupią bilety lotnicze. W ramach oferty każdy, kto kupi bilet lotniczy od 27 grudnia 2017 r. do 10 stycznia 2018 roku, będzie mógł skorzystać z rabatu 10% na połączenia realizowane od 15 lutego 2018 r. z Polski do Unii Europejskiej.
- Rozwijanie SkyCash to nieustanne podnoszenie poprzeczki - mówi Tomasz Krajewski, prezes spółki SkyCash. - Wciąż wprowadzamy nowe usługi lub modernizujemy istniejące, ponieważ takie są oczekiwania coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Dzisiaj oddajemy w ręce naszych Użytkowników możliwość kupienia biletów lotniczych w jednym miejscu - dodaje.

Aby móc korzystać z rozwiązania, należy zainstalować w telefonie komórkowym aplikację, która działa na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone. Teraz wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, otworzyć ekran główny i kliknąć zakładkę "LOT". Następnie wpisać miasto, z którego planujemy podróż do miasta docelowego.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Szkoda tylko, że nie wyszukuje żadnych połączeń !!! po prostu zakładka LOT nie działa w skycash, na kilku urządzeniach i różnych kontach skycash dokładnie to samo, po wybraniu portu wylotu, destynacji, określeniu daty i liczby podróżnych (ewentualnie dat podróży) i tapnięciu na "szukaj" wyszuka.... puste białe pole. Cóż porażka, a ze skycash korzystam od lat więc tym bardziej moje zdziwienie, tak więc, pozostaje dalej męczyć się z biletami przez przeglądarkę :( masakra. Oj tym razem skycash trochę awarii zaliczył??
 1  
Przed chwilą sprawdzałem, działa. Natomiast gołym okiem widać że zrobiono to na odp..... Np. nie da się wyszukać po nazwie miasta, trzeba szukać po symbolu lotniska.
 2