Łukasz Szewczyk28.12.2017 (14:05)12 komentarzy

Testowanie internetu LTE przez dwa miesiące za 9 zł w nowej kampanii Plusa (wideo)

Komórkowa sieć Plus rozpoczęła kampanię reklamową, w ramach której Szymon Majewski zachęca do promocyjnego testowania internetu LTE w Plusie.
Testuj internet LTE
Plus pozwala na spokojne sprawdzenie jak w praktyce, w różnych sytuacjach - w domu, na spacerze czy w podróży zachowuje się Internet LTE od Plusa. Od kilku tygodni można korzystać z nowej odsłony promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu "Testuj Internet LTE przez 2 miesiące za 9 zł" i sprawdzać LTE aż cztery razy dłużej. Osoby, które w okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów - oprócz opłaty aktywacyjnej w wysokości 9 zł.
Dodatkowo, klienci Plusa we wszystkich abonamentach z serwisu HBO GO przez pierwszy miesiąc mogą korzystać bez opłat. Promocja wiąże się z podpisaniem umowy na 24 miesiące. Propozycja dostępna jest wraz z routerem lub modemem oraz w ofercie "Tylko SIM". Można z niej skorzystać odwiedzając punkty sprzedaży sieci Plus i Cyfrowego Polsatu lub sklepy internetowe obu operatorów.

Promocję wspiera nowa kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego:Metryczka kampanii:
- Kampania: Plus DATA Testowanie
- Nazwa reklamy: JA+ Teeeestuj Internet LTE
- Klient: Polkomtel Sp. z o.o.
- Agencja: Scholz & Friends
- Reżyser: Bartek Ignaciuk
- Operator obrazu: Bartek Kaczmarek
- Scenariusz: Weronika Zielińska, Zuza Wrońska
- Dom Produkcyjny: TFP
- Producent: Mariusz Matwiejczuk
- Dom postprodukcyjny: Rio De Post
- Dom mediowy: Vizeum
- Media: TV, Online
- Start kampanii: 27.12.2017

Komentarze (1 - 10 z 12)

Testowanie za 9zł.
 0  
Przecież to już dawno przetestowane i większość mówi, że zalatuje spuścizną odbytu.
 12  
Serio? Przecież w Plusie jest kilka milionów klientów, więc nawet jeśli kilka czy kilkanaście osób "narzeka" w internecie na coś, to nie znaczy to, że Plus ma kiepski internet. Mnie bardziej przekonuje liczba klientów niż hejt w internecie.
 8  
Za 9 pln LTE na dwa miesiące - takiej oferty nikt nie ma. Myślę, że Plus po to właśnie daje swój net, aby się go przetestowało. U konkurencji próżno szukać takich rozwiązań.
 8  
kolega ma w plusie LTE około 300kb/s i to nie jest hejt
 5  
Właśnie po to są testy, żeby się przekonać, czy warto LTE kupić w Plusie, czy może nie będzie warunków, żeby sprawnie działał - tak też przecież może być.
 2  
9 pln za dwa miesiące testów to świetne rozwiązanie Plusa. Może w pewien sposób uspokoi to negatywnie nastawionych krzykaczy.
 4  
Właśnie po to są testy, żeby się przekonać, czy warto LTE kupić w Plusie, czy może nie będzie warunków, żeby sprawnie działał - tak też przecież może być.
Takie testy są nic nie warte, bo jak masz umowę na to testowanie, to wtedy specjalnie na twój nr dają większe priorytety przez co internet działa lepiej, a do tego nie dają "lejków". A potem jak po testach podpiszesz już normalną umowę na rok czy dwa, to wtedy dopiero zaczyna się jazda i jakość internetu leci na łeb. Sam już przez to przechodziłem i nigdy więcej nie dam się nabrać na te ich testy.
 4  
Plus czy tez CP specjalnie przez te dwa miesiące zadba aby internet dobrze smigal a pozniej przykreca kurek i klient jest rozczarowany.

Z dwa tygodnie temu dzwonil do mnie konsultant aby mnie namowic na ten internet. Mowilem mu ze znajomy to ma i narzeka a on do mnie ze jak ja bede mial wiekszy pakiet (70GB bez limitu) to bede mial wiekszy priorytet do nadajnika.
Taka prawda.
 5  
internet LTE w CP/PLUS to dno po godzinie 18 czasami jest tylko 1-2mb/s że nie da się normalnie korzystać.....NIE POLECAM TEGO G.....A,u mnie każdy rezygnuj z tego,mają zapchane nadajniki i już po ich necie,niedługo upadek CP.......
 6