Łukasz Szewczyk08.01.2018 (11:46)brak komentarzy

Nowy Notebook 7 Spin od Samsunga do codziennego użytku

Samsung Electronics ogłosił wprowadzenie na rynek Samsung Notebook 7 Spin (2018), wszechstronnego notebooka zapewniającego użytkownikom wydajność, produktywność i elastyczność zarówno podczas pracy, jak i rozrywki.
Notebook 7 Spin / Fot. Samsung
Notebook 7 Spin / Fot. Samsung
Samsung Notebook 7 Spin zaprojektowany został z myślą o profesjonalistach, studentach i innych użytkownikach, wykorzystujących komputer do codziennej pracy i rozrywki. Urządzenie oferuje nowoczesne funkcje, w tym poprawiający komfort użytkowania ekran dotykowy 360°, rysik Active Pen (sprzedawany osobno) do szybkiego i łatwego sporządzania notatek oraz optymalną moc i wydajność zapewniające wielozadaniowość notebooka.
Notebook 7 Spin / Fot. Samsung
Notebook 7 Spin / Fot. Samsung
Zaprezentowany na targach CES 2018 Notebook 7 Spin pozwoli użytkownikom pracować w dowolnym miejscu, o każdej porze. Komputer działa w systemie operacyjnym Windows 10 i jest wyposażony w procesor Intel i5 oraz dysk SSD 256 GB, który umożliwia szybsze uruchamianie i zaawansowaną wielozadaniowość.

Najważniejsze funkcje urządzenia to: obrotowy ekran dotykowy 360°(pozwala na użytkowanie komputera zarówno jako tabletu, jak i tradycyjnego laptopa, w orientacji poziomej); obsługa rysika Active Pen (umożliwia użytkownikom szybkie sporządzanie szkiców lub notatek), bezpieczne logowanie się za pomocą linii papilarnych, notatka głosowa, zwiększona pojemność baterii (umożliwia użytkownikom dostępność przez cały dzień) czy też Studio Plus (umożliwia tworzenie spersonalizowanych materiałów multimedialnych zawierających ulubione zdjęcia i filmy.

Notebook 7 Spin / Fot. Samsung
Notebook 7 Spin / Fot. Samsung
\
Samsung Notebook 7 Spin będzie dostępny w wybranych krajach. W Stanach Zjednoczonych pojawi się w sprzedaży już w pierwszym kwartale bieżącego roku.