Łukasz Szewczyk01.02.2018 (12:50)21 komentarzy

Oficjalny start FOLX. Nowa sieć komórkowa dostępna w aplikacji mobilnej

Z początkiem lutego 2018 roku na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała marka FOLX - pierwsza w kraju sieć komórkowa dostępna w aplikacji mobilnej.
Od dziś, fani mobilnych rozwiązań mają możliwość korzystania z nowej w Polsce usługi, jaką jest FOLX, czyli sieć komórkowa dostępna w aplikacji na smartfony z systemem Android (do pobrania w Google Play) oraz iOS (do pobrania w App Store)

Subskrypcja Folx w cenie 29,99 zł na miesiąc pozwala korzystać z internetu (20 GB), SMS-ów oraz rozmów w kraju i w Unii Europejskiej bez limitów, a opłata pobierana jest automatycznie z karty płatniczej. Po zużyciu 20GB pakietu, możesz dalej korzystać z internetu w cenie 1.99 zł za 1GB. Limit danych w ramach subskrypcji w roamingu w UE to 1,95 GB.
- Podobnie jak inni operatorzy, oferujemy internet, rozmowy i SMSy. Wyróżnia nas jednak to, że działamy inaczej, prościej. Nie mamy punktów sprzedaży, ponieważ postawiliśmy na banalnie łatwą w obsłudze aplikację, za pomocą której odbywa się cały kontakt z klientem. Wystarczy założyć konto, zamówić kartę SIM, którą kierowca przywozi w kilkanaście minut ni podpiąć kartę płatniczą do aplikacji, dzięki czemu płatności realizowane są automatycznie. Mamy tylko jedną, ale doskonałą ofertę. Nazwaliśmy ją subskrypcją - nazwą dobrze znaną z wielu popularnych serwisów internetowych i aplikacyjnych. Nasza subskrypcja jest połączeniem zalet oferty na kartę i na abonament, a jednoczenie minimalizuje ich wady - powiedział Andrzej Popławski, dyrektor marketingu Folx.


FOLX
FOLX
Za obsługę mediową marki FOLX odpowiada agencja SalesTube (należąca do Group One), która w ramach współpracy przygotowała m.in. strategię komunikacji mediowej wokół wejścia usługi na rynek, poprowadzi też stałe aktywności przez cały rok. Wśród jej zadań wymienić można planowanie i zakup mediów oraz pełną optymalizację działań. Współpraca została nawiązana w wyniku zapytania ofertowego i ma charakter długofalowy.

Kampania promująca nową na rynku usługę dedykowana jest mieszkańcom największych polskich miast takich jak Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław i na terenie konurbacji śląskiej. Aktywności odbywają się głównie w Internecie, ale zaplanowano też m.in. Citylighty i obecności w kinach.

Komentarze (1 - 10 z 21)

Taaa.... sieć dla Polaków reklamuje się zdjęciami przedstawiającymi raczej nie Polaków, tak aby to wyglądało bardzo zachodnio, bo w końcu to atrakcyjniejsze, nuż gdyby miał to być jakiś Józek, czy Zośka ;)
Cenowo bez rewelacji. A wystarczyłoby to rzucić za 10 mniej, ładne 19,99 i byłby hit.
 10  
88807491 Kod na darmowe połączenia i bezpłatny pakiet 20GB internetu w Folx. Tylko teraz! Dla nowych przy rejestracji!
 10  
Kod do darmowej subskrypcji Folx na 1 miesiac: 29012757. Dzięki temu uzyskujemy darmowe rozmowy, sosy i 20 GB internetu. Kod wpisujemy po pobraniu aplikacji Folx na telefon.
 12  
a2mobile za 19,90zł daje wszystko no limit (rozmowy do wszystkich, sms, mms internet)
 7  
Mój komentarz redaktorek usunął,nie obraz się Łukaszku Szewczyk śmiech na sali folx działa od listopada 2017
 1  
folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo. Jedyny uczciwy kod niema kodów na dłuszszy czas.Od 10.01 2018
 8  
SPRAWDZONY 100% działający darmowy kod Folx!
88807491
Za FREE nielimitowane rozmowy i smsy oraz 20GB internetu GRATIS przy rejestracji dla nowych! Serdecznie polecam :)
 6  
Ja i tak obecnego planu w Virgin zmienić nie zamierzam. Mam na ten moment plan taryfowy za 19 ziko i wszystko co potrzebuje (akurat uważam, że jak ktoś nie jest dzikim fanem Netflixa to i tak więcej netu niż te 3gb nie zużyje). Choć ofercie pewnie się przyjrzę.
 2  
Skoro nie mają punktów sprzedaży to dlaczego taka wygórowana cena?
JA chciałam od nich karę sim to mi odpisali, że musi mnie ktoś polecić to wówczas ją dostanę.
Hmm, a co jak nikt ze znajomych nie ma? Obcy ma polecać?
Napisałem maila. Odpisali po miesiącu, że nie ma opcji wysłania karty. Kpina. Padną szybciej niż myślą (i tego im życzę).
 3  
Skoro nie mają punktów sprzedaży to dlaczego taka wygórowana cena?
JA chciałam od nich karę sim to mi odpisali, że musi mnie ktoś polecić to wówczas ją dostanę.
Hmm, a co jak nikt ze znajomych nie ma? Obcy ma polecać?
Napisałam maila. Odpisali po miesiącu, że nie ma opcji wysłania karty. Kpina. Padną szybciej niż myślą (i tego im życzę).
 4