Łukasz Szewczyk08.02.2018 (16:01)35 komentarzy

Plus wprowadza nowe taryfy. Bez limitów i elastycznie

Pod hasłem prostoty i elastyczności komórkowa siec Plus wprowadza nową ofertę, która obejmie ofertę abonamentową i mix dla klientów indywidualnych oraz firm. Klient będzie mógł elastycznie tworzyć ofertę, z której korzysta.
Plus
Od 14 lutego 2018 roku Plus zmienia wszystkie rodzaje swoich ofert, do zawarcia których konieczne jest podpisanie umowy. Jak przekonuje operator, nowa oferta to spójne zasady we wszystkich segmentach ofertowych: proste taryfy, takie same poziomy abonamentu, identyczna oferta we wszystkich kanałach sprzedaży, roaming w UE dostępny w każdym poziomie zobowiązania ofert głosowych.
- Wprowadzamy spójne zasady, a jednocześnie pozwalamy elastycznie tworzyć ostateczny kształt oferty, z której będzie korzystał klient. W ofertach głosowych głównym wyróżnikiem są wszystkie usługi bez limitu i Internet w każdym abonamencie, a do tego dajemy jeszcze możliwość dobrania kolejnej karty 50% taniej - mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Plusie i Cyfrowym Polsacie.

Nowy Abonament w Plusie
Nowa oferta Plusa na abonament to trzy proste taryfy za 30, 40 i 50 zł, a w nich wszystko bez limitu i Internet do tego. Dodatkowo nielimitowany Internet w abonamencie 50 zł. Nowa oferta to także możliwość dobrania nawet trzech dodatkowych kart 50 proc. taniej, przy abonamencie za minimum 50 zł w dowolnym momencie, przy niższych abonamentach w momencie podpisania umowy. Roaming w UE bez dodatkowych opłat dostępny w każdej taryfie.

Dodatkowo w abonamencie 30 zł lub 40 zł klient na trzy miesiące dostaje pakiet internetowy z wyższej taryfy. Potem, jak już spróbuje, sam zdecyduje, ile GB potrzebuje. Przy wyborze oferty elastycznej, dającej możliwość wydłużenia umowy do 36 miesięcy, klient otrzymuje pakiet 36 GB na cały czas umowy.

Plus Abonament (od 14.02.2018)
Plus Abonament (od 14.02.2018)
Dla klientów przenoszących numer przewidziano abonament za 0 zł nawet przez cztery miesiące oraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 2 GB miesięcznie przez cały okres do momentu przeniesienia numeru.

Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet do wykorzystania przez całą długość kontraktu - nawet do 36 GB oraz 3 miesiące abonamentu gratis.

Nowy Mix w Plusie
Nowy mix od Plusa to trzy poziomy zobowiązań za 30, 40 i 50 zł i smartfon od 1 zł. Nowe taryfy to pakiety rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz nawet 6 GB w każdym doładowaniu. A rozmowy w Plusie, SMS-y i MMS-y do wszystkich są zawsze bez limitu. W Mix 50 rozmowy bez limitu do wszystkich i 6 GB, a do tego smartfon. Roaming w UE bez dodatkowych opłat w każdej taryfie.

Plus Mix (od 14.02.2018)
Plus Mix (od 14.02.2018)
Dla klientów przenoszących numer przewidziano abonament za 0 zł nawet przez 4 miesiące oraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 2 GB miesięcznie przez cały okres do momentu przeniesienia numeru.

Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet 12 GB do wykorzystania przez całą długość kontraktu.


Nowy Plus Internet LTE
Nowa oferta internetowa Plusa to cztery proste taryfy za 30 zł, 40 zł, 50 zł, 70 zł i większe podstawowe pakiety danych aż do 100 GB dla intensywnie korzystających. Internet bez końca od 40 zł miesięcznie.

Plus Internet LTE (od 14.02.2018)
Plus Internet LTE (od 14.02.2018)
Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całą długość kontraktu - nawet do 300 GB.

Plus zaprezentował także nową ofertę dla firm.

Komentarze (1 - 10 z 35)

Ciekawa oferta abonamentowa.Ciekawe w abonamencie za 50 zeta internet nielimitowany jest jakiś lejek np,po przekroczeniu 100 gb,jeśli nie to oferta całkiem niezła.
 15  
za 30 pln w abonanencie daja tylko 2 gb. to jaki jest sens brac abonament jak w ofercie na karte za 30 pln ( a czasem i taniej za 25) dostane to samo no limit + wieksza ilosc internetu - i nie waze sie z umowami.
kiedys na plus byly ceny telefonów ale teraz sa one wyzsze lub takie same (oprócz wyjatkowych promocji) jak w sklepie.
 18  
Oferta nawet OK. Szkoda, że pakiety GB takie niskie przy głosowych 30 i 40 zł. Mi w DUK Plusa (po złożeniu wypowiedzenia) za 25 zł miesięcznie (bez zobowiązania) zaoferowali 10 GB + nielimitowane rozmowy + nielitowane SMS-y + pakiet 300 MMS-ów.
 18  
Pewnie dział przedłużania umów będzie dorzucał więcej GB.
 5  
w to nie watpie. ale tutaj pokazali oferte dla nowych a nie oferte utrzymaniowa. w utrzymaniowej ja tez w najnizszym abo dostalem 5gb+5gb.
 1  
Miałem nosa, że nie przedłużałem umowy. Powiedziałem sobie czekam do świąt, na pewno coś ciekawego wymyślą.
 19  
Ciekawe czy dadzą upust 10 zeta miesięcznie za e fakturę ;).
 17  
do tego rata za telefon np. LG K10 36 rat po 40 zł.hahaha
 6  
A mówią, że głupich nie sieją, oni w plusie są i głupie komentarze piszą.
 4  
a2mobile za 19,90zł wszystko za darmo i internet bez limitu.
Oferta plusa jest śmieszna.
 15