Łukasz Szewczyk19.02.2018 (10:11)9

Eksperci: Nowe prawo telekomunikacyjne utrudni życie klientom. Zbyt skomplikowane umowy

Zamiast uproszczenia wzorców umów telekomunikacyjnych klienci otrzymają obszerne i skomplikowane kontrakty, których nie będą w stanie zrozumieć - uważa Związek Przedsiębiorców i Pracodawców i apeluje do rządu o zaniechanie prac nad nowelizacją prawa telekomunikacyjnego.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Dopóki rządzi POPiS i pomagdalenkowa klika nie na co liczyć na mniejszą biurokrację. Ona w ostatnich 10 latach troska o 30%. Biurokraci, wojskowej i emeryci to nieśli wyborcy i spore grono ludzi, o krytych rządy dbają. Państwo polskie zwanie IIIRP nie troszczy się o obywateli, tworząc równe prawa tylko nadaje przywileje dla wybranych grup.
 4  
Teraz widać i czuć, moja decyzja o wyprowadzeniu się z abonamentu była słuszna.
 4  
a2mobile bez limitu,bez umów ,na full 19,90zł miesięcznie za wszystko!
 2  
Jednym słowem partacze na każdym kroku z tego nierządu.
 0  
przecie wiadomo dla kogo nieroby z rządu pracują, na pewno nie dla obywateli....
 4  
Nie będę polecał usługodawcy ale napiszę jedno - mam 5numerów telefonów z rozmowami bez limitu na numery stacjonarne i komórkowe w tym dodatkowo połączenia w Unii Europejskiej oraz internet 5GB dla dwóch numerów telefonów ,które mam za 0złotych miesięcznie i pozostałe 3numery za 20złotych miesięcznie z 10GB internetu na numer oraz internet światłowodowy ,telewizję i jeszcze coś co obniża mi rachunki o kolejne dziesiątki złotych miesięcznie.Oferty łączone to najbardziej oszczędne teraz rozwiązanie dlatego czekam na przejęcie Netii przez Cyfrowy Polsat ponieważ z Netią mam najlepsze wspomnienia bo w moim rejonie zamieszkania dawali najbardziej stabilny internet z najniższym Pingiem w grach online ,które Mnie interesowały.
 2  
Nie będę polecał usługodawcy
Wzruszyła mnie Twoja historia. Zgłoś się do Wybacz Mi!
 7  
Oferty łączone to najbardziej oszczędne teraz rozwiązanie dlatego czekam na przejęcie Netii przez Cyfrowy Polsat ponieważ z Netią mam najlepsze wspomnienia bo w moim rejonie zamieszkania dawali najbardziej stabilny internet z najniższym Pingiem w grach online ,które Mnie interesowały.
Wystarczy wejść na "Netia Szybki Internet opinie" (opiniuj . pl) żeby się przekonać, że spośród ponad 2 tysięcy opinii to 95 % jest absolutnie krytycznych. A o internecie od PLUS-a to już szkoda gadać.
 2  
A ja się cieszę z tej utrudnionej możliwości nabijania Polaków w butelkę.
Może w końcu skończy się handel danymi osobowymi i ciągłe telefony od naciągaczy?!
 1