Łukasz Szewczyk13.04.2018 (16:34)8 komentarzy

TOYA przyspiesza internet i wprowadza nowe kanały, w tym Eleven Sports 4

Sieć TOYA ponownie podkręca prędkość internetu. Dodatkowo operator wprowadza do oferty nowe kanały, w tym Eleven Sports 4.
TOYA wprowadza wiosenne nowości - przyspieszenie Internetu i nowe kanały HD
Od poniedziałku (16 kwietnia 2018 roku) rusza kontynuacja promocji "Warto na dłużej", która jest skierowana zarówno do obecnych jak i nowych Abonentów. Główną jej cechą jest premiowanie Abonentów, którzy posiadają lub zamówią dwie usługi: telewizyjną i internetową. Promocja obejmuje także wszystkie usługi solo i obniża opłaty miesięczne w całym okresie zobowiązania z gwarancją niższej ceny przy przedłużeniu umowy po okresie promocji.
TOYA kolejny raz, bez zmiany ceny, wprowadza dla Abonentów indywidualnych nowe, wyższe prędkości we wszystkich pakietach internetowych, poza najniższym 6 Mb/s oraz najwyższym 600 Mb/s. W ciągu ostatnich trzech lat to już piąta zmiana, w wyniku której prędkość pobierania i wysyłania danych wzrosła aż sześciokrotnie.

Nowa oferta jest następująca:
Nowa TOYAnet (od 16.04.2018)
Nowa TOYAnet (od 16.04.2018)
Podwyższenie prędkości "upstream" o 20% - 30% jest związane ze zjawiskiem większego zapotrzebowania na wysyłanie danych i coraz większej aktywności użytkowników "w chmurze". We wszystkich pakietach od 100 Mb/si wyższych, superwydajne, dwuzakresowe WiFi w technologii 2,4/5 GHz, które znacznie poprawia szybkość i zasięg w każdym domu, oferowane jest bez dodatkowych opłat.

TOYA informuje także o wzbogaceniu oferty telewizyjnej o nowe kanały - Eleven Sports 4 HD i TV Okazje HD (pakiet Oszczędny) oraz VH1 Classic i Red Carpet TV HD (pakiet Wygodny). Łącznie po zmianach w ofercie TOYA znajduje się już 249 programów, w tym aż 125 HD. Nowe kanały będzie można oglądać również poprzez platformę TOYA GO, w domu i poza domem. Łącznie będzie tam już 113 programów.

Komentarze (1 - 8 z 8)

kiedy UPC
 8  
Podobno od 17.04 w Multimediach
 4  
W UPC? Pomarzyć dobra rzecz....
 2  
Podobno w Netii to około 2019 roku HA HA HA ....... a jakość 4K to dopiero w 2030 roku ..... brak słów !
 6  
PiS to jest wielka, potężna partia i jestem pod wrażeniem jej potęgi. Jestem dumny z siebie, że wielbię tę partię i potrafię docenić to dobro, które ta partia codziennie czyni dla prawdziwych Polaków-patriotów wierzących w Boga i moc Kościoła. Ta partia jest niezłomna, nikt jej nie podskoczy! Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!

Buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha!!!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.04.2018 (20:03:14)
 10  
A kiedy Eleven Sports 4 HD we Cyfrowy Polsatu ?
I też SportKulb ;)
 1  
Ta jasne.
Na Olechowie 150 mb/s a prędkość internetu w porywach 3 mb/s
Dobre :D

Toya to jedynie TV , tego Wam nie zarzucam bo jakośc do ceny jest ok :)
 2  
Lepiej podkręćcie zasięg!
 1  

Polecamy