Łukasz Szewczyk20.04.2018 (12:00)11 komentarzy

Nowa oferta Plush na kartę. Internet za doładowanie, 10 GB specjalnie na YouTube

Plush odświeża ofertę "na kartę" - teraz pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bonusem po każdym doładowaniu, a do tego za doładowanie od 25 zł użytkownik zyskuje dodatkowy pakiet 10 GB specjalnie na YouTube.
Plush z telefonem
W nowym Plush na Kartę użytkownicy utrzymują w prezencie pakiety internetowe za doładowanie, a jeśli jest ono za minimum 25 zł to dochodzi jeszcze 10 GB ekstra na YouTube. Bezpłatny jest Facebook, a po zasileniu konta za co najmniej 25 zł także Messenger, Instagram i WhatsApp.
GB za doładowanie w Plush na kartę
GB za doładowanie w Plush na kartę
Wszystkie pieniądze zostają na koncie i można je wykorzystać na dowolne usług, jak chociażby jeden z trzech pakietów usług bez limitu:: za 25 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y bez limitu; za 20 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich; za 10 zł SMS-y i MMS-y bez limitu za 0 zł.

Pakiety bez limitu w Plush na kartę
Pakiety bez limitu w Plush na kartę
Dodatkowo użytkownicy mogą włączyć rok ważności konta, nowy pakiet "Surfuj w nocy" (200 GB w godz. 1.00-8.00 za 10 zł na 30 dni) oraz zamówić dodatkowe 5GB.

Pakiety bez limitu w Plush na kartę
Pakiety bez limitu w Plush na kartę
Wraz z nowym Plush na Kartę są też nowe startery, a na nich już 6 GB na start.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Tylko ten zasięg plusowski ... oferta może fajna, ale zasięg to porażka.
szkoda że jakaś zagraniczna firma nie przejęła plusa, tylko polska.

Na dzień dzisiejszy wygrywa T-mobile <3 we wszystkim
 5  
Co by to zmieniło jakby zagraniczna firma przejęła Plusa. Zasięg w wielu miejscach jest słaby bo kiedy budowali swoją sieć to dominował GSM czyli 2G. Dlatego też mają prawie wszędzie zasięg, tyle że do rozmów.
 6  
Co do oferty to nie ukrywam że trochę mnie zaniepokoiła bowiem teraz za 25 zł będe miał jedynie rozmowy, sms/mms a internetu już nie, jeśli nie zasile. Może się zdarzyć że na koncie będe miał pieniądze ale już nie bede miał internetu :-(
 3  
Skoro będziesz miał pieniądze na karcie i aktywny pakiet rozmowy sms mms to za 5zł możesz kupić 5GB nowiutkiego internetu mordeczko i ten internet bedzie miał nowiutki termin przydatności . A jak ci mało to kupisz se kolejny . Także bez spiny, internetu nie zabraknie . A jak masz swój pakiet to możesz sobie mieć.
 1  
zwisa mi i powiewa plus, ipla i CePe !!!
 1  
normalnie gościu dycha GB na #patostreamy. essa ;]
 2  
zwisa mi i powiewa plus, ipla i CePe !!!
Ty im dyndasz dokładnie w tym samym miejscu :)
 3  
tak, tak wszystko wyprzedać, donaldzie
 3  
miłego wieczoru ci życzę :)
 3  
Ja wybrałam #Gigadaje Virgin Mobile na kartę za 25 zł, mam w tym nielimitowane rozmowy i sms-y oraz 15 GB Internetu. Więcej nie potrzebuję, a z YouTuba na telefonie w ogóle nie korzystam, nawet na komputerze wchodzę rzadko.
 0