Łukasz Szewczyk30.04.2018 (14:13)brak komentarzy

SmartView 8 LTE. 8-calowy tablet w metalowej obudowie

8-calowy ekran IPS, metalowa obudowa, 2 GB pamięci RAM, LTE i aparat 5 Mpx - to główne cechy nowego tabletu marki SmartView.
SmartView 8 LTE
SmartView 8 LTE
Nowy tablet SmartView 8 LTE jest cały czarny, z metalowym panelem na pleckach, z przodu posiada ekran 8-calowy IPS, zapewniającym obraz wysokiej jakości (1280x800). Ekran w tym rozmiarze oferuje odpowiedni obszar do korzystania z multimediów oraz aplikacji. A wykorzystanie technologii In-Plane Switching gwarantuje szersze kąty widzenia i lepsze odwzorowanie kolorów, dzięki czemu obraz jest jak żywy. Tablet za sprawą LTE oferuje szybki dostęp do Internetu, wyposażony został także w czterordzeniowy procesor oraz 2 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkowników jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć o dodatkowe 128 GB za pomocą karty microSD.
SmartView 8 LTE jest wyposażony także w aparat główny 5 Mpx gwarantujący zachowanie ważnych momentów na dłużej oraz aparat przedni 2 Mpx do robienia selfie. Długi czas działania zapewnia urządzeniu akumulator 4000 mAh. Tablet może służyć również jako power bank umożliwiający zasilanie innych urządzeń, co jest dodatkową zaletą.

SmartView 8 LTE
SmartView 8 LTE
Dzięki funkcji DualSIM produkt może obsługiwać dwie karty microSIM jednocześnie, dlatego z powodzeniem sprawdzi się w roli telefonu (funkcja dzwonienia, wysyłania sms-ów), bądź umożliwi wykorzystanie usług dwóch różnych dostawców internetu. SmartView 8 LTE jest wyposażony również w moduł Bluetooth, za pomocą którego "sparujemy" z urządzeniem inne sprzęty, w tym klawiaturę BT osiągając uniwersalne narzędzie do pracy zastępujące częściowo komputer. Tablet posiada również GPS dzięki czemu może służyć jako nawigacja samochodowa, Wi-Fi, głośnik 1W do odtwarzania muzyki i gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm do podłączania słuchawek.

Pracę urządzenia wspiera czysty, bezpieczny i certyfikowany system Android 7.0 Nougat.

Tablet SmartView 8 LTE dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej, w cenie 499 zł.

W ofercie dostępne są jeszcze tablety SmartView 7 3G oraz SmartView 9,6 3G.