Łukasz Szewczyk09.05.2018 (14:48)1 komentarz

Nowa nawigacja dla motocyklistów od TomTom. Nowe funkcje

TomTom wprowadził na polski rynek nowe nawigacje dla motocyklistów. TomTom RIDER 550 został wyposażony w nowe funkcje.
TomTom RIDER 550
Pierwszą z nowych funkcji jest możliwość aktualizowania nawigacji przez Wi-Fi - bezprzewodowo, bez konieczności podłączania do komputera. Urządzenie zostało wyposażone w usługi Lifetime (Mapy Świata, Traffic i Fotoradary). TomTom RIDER 550 oferuje dostęp do TomTom Road Trips - ponad 150 ekskluzywnych tras dostępnych do pobrania, co będzie przydatne przy planowaniu wyjątkowej podróży. W trakcie jazdy motocykliści zwrócą uwagę na nowy, czterordzeniowy procesor, który zapewnia większą wydajność i płynniejszą nawigację, a także docenią możliwość połączenia urządzenia z telefonem i skorzystania z asystentów głosowych: Siri i Google Now. Ponadto wiadomości ze smartfona mogą być odczytywane na głos, za pomocą zestawu słuchawkowego.

Podobnie jak w poprzednich modelach popularnej serii TomTom RIDER, motocykliści mają możliwość planowania trasy w obie strony i jeżdżenia po najbardziej ekscytujących, krętych drogach oraz wzniesieniach, a także korzystania z ekranu dotykowego 4.3", przystosowanego do użytkowania w rękawicy. Motocykliści mogą także zapisać pobrane trasy bezpośrednio w urządzeniu.


Nowe urządzenia TomTom RIDER 550 z punktami POI dostosowanymi do potrzeb motocyklistów są już dostępne w Polsce w wybranych sklepach motocyklowych w cenie 1749 zł.

TomTom RIDER 550 Premium Pack został wyposażony także w akcesoria, takie jak zestaw do montażu samochodowego, rozwiązanie antywłamaniowe i futerał ochronny. Urządzenie jest dostępne w wybranych sklepach motocyklowych w cenie 2 149 zł.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nawet byłaby ok, gdyby nie to, że u mnie podstawa to yanosik, a dwa urządzenia na moto to już za dużo
 0