Łukasz Szewczyk09.05.2018 (16:12)3 komentarze

Tani myPhone Simply 2 z bazą ładującą w Biedronce

W ofercie sieci sklepów Biedronka dostępny jest myPhone Simply 2 - telefon o prostej konstrukcji, z wyświetlaczem 1,77 cala i bazą ładującą ułatwiającą użytkowanie urządzenia.
myPhone Simply 2 to telefon o prostej funkcjonalności oraz budowie, który charakteryzuje się łatwością obsługi oraz długim czasem działania na jednym cyklu ładowania.
myPhone Simply 2 / Fot. materiały prasowe
myPhone Simply 2 / Fot. materiały prasowe
myPhone Simply 2 jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz 1.77", który w połączeniu z prostym, obrazkowym i intuicyjnym menu, zapewnia łatwość obsługi. Wygodę korzystania z telefonu zwiększa czytelna klawiatura z dużymi klawiszami, dzięki którym wybieranie cyfr lub liter jest proste nawet dla osób ze słabszym wzrokiem. W zestawie z telefonem dostępna jest stacja ładowania. Z racji tego ładowanie telefonu jest maksymalnie uproszczone. Teraz, aby dłużej go używać wystarczy odłożyć model na stację podłączoną do gniazdka (w zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania). Dzięki takiemu rozwiązaniu telefon może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.

Telefon posiada akumulator o pojemności 800 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania. W trybie czuwania telefon działa nawet do 10 dni.

Telefon jest wyposażony również w inne funkcje, które stanowią ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa o przycisku funkcyjnym SOS dającym możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. To rozwiązanie stanowi świetne zabezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji i zagrożenia. Telefon ma też boczne suwaki za pomocą, których można błyskawiczne zablokować/odblokować klawiaturę oraz regulować głośność rozmów/dzwonka. W efekcie telefon można obsługiwać jedną ręką. Urządzenie wyposażono także w funkcję Dual SIM umożliwiającą obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, latarkę, radio FM, odtwarzacz audio i Bluetooth, dzięki któremu np. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie.

myPhone Simply 2 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, w cenie 79,90 zł. Telefo dostępny jest we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 8 do 21 maja 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

W sumie ma wszystko co trzeba, duże klawisze, ułatwione ładowanie i przycisk SOS , dla seniora będzie ok
 2  
mój dziadek używa podobnego Halo 2 Mini i sprawdza się dobrze, jest bardzo prosty w obsłudze co miało znaczenie przy wyborze
 2  
ta podstawka ładująca będzie bardzo wygodna, to ważne bo osoby starsze kiepsko radzą sobie z kabelkami
 2