Łukasz Szewczyk15.06.2018 (18:40)8 komentarzy

Nowa oferta Plusa dla Ukraińców mieszkających w Polsce

Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce.
Plus na kartę dla Ukraińców
Od 15 czerwca w Plus na Kartę można otrzymać:
Pakiety GB - po każdym doładowaniu klient otrzymuje bonus w postaci pakietów GB oraz darmowy transfer na Viber, który jest aplikacją cieszącą się dużą popularnością w Europie Wschodniej, w szczególności na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii, oraz na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie - Facebook i Messenger.
Bez Limitu - nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Polsce oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y za 25 zł miesięcznie.
Długa ważność numeru - numer ważny rok bez doładowania.
Kontakt z bliskimi na Ukrainie - 19 gr za minutę połączenia do wszystkich największych sieci na Ukrainie - Kyivstar, Vodafone i Lifecell - to najniższa cena oferowana klientom ukraińskim na polskim rynku.

Z oferty można skorzystać kupując każdy starter Plusa (oprócz Prosto na Kartę), w tym także specjalny starter w języku ukraińskim. By włączyć promocję "Taniej na Ukrainę" wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści 19 pod numer 80161.

Pakiety internetowe, nawet do 100 GB, przyznawane są bez dodatkowych opłat jako bonus po każdym doładowaniu, a pieniądze można wykorzystać na dowolne usługi, w tym pakiet usług bez limitu w Polsce.

Pakiety GB za doładowanie
Pakiety GB za doładowanie
Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 - 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

W ramach oferty "Taniej na Ukrainę" można też skorzystać z promocji "Poleć Plusa" i za polecenie ofertę na kartę w sieci Plus otrzymać dodatkowy pakiet 5 GB na 30 dni.

Komentarze (1 - 8 z 8)

To w Polsce rozmowy są po 29 gr a na Ukrainę po 19 gr. Ludzie - kiedy przestaniecie dać się wykorzystywać i doić?
 16  
Dla upa-dlincow rozmowy po 19 gr na upadline, a Polakom 2 zł za minutę przy połączeniu zagranicznym. W roamingu też podnoszą ceny połączeń, bo za mało zdzierają.
 11  
Takie wyróżnianie pewnych narodowości to chyba dyskryminacja pozostałych, czyż nie tak, plusiku?
 12  
Dodatkowo widły z Wołynia, pamiętające rzeż Polaków.
 11  
A kiedy porządna oferta dla Polaków mieszkających w Polsce?
 12  
O co chodzi? Przecież za 25-30 zł mamy rozmowy ze wszystkimi bez żadnych limitów! Swoją drogą to ta oferta jest dla nikogo bo Ukraińcy i tak przez komunikatory się porozumiewają.
 3  
a my swoje j..ć upa i bandere. Zdrastwujtie tawarisze.
 1  
Dodatkowo widły z Wołynia, pamiętające rzeż Polaków.
Zająć Kijów! Naród wybrany znad Wisły ma przecież szczególną rolę w przywództwie ludzkości. Zając Ukrainę. Zabrać im wszystkie komórki.
Maciej z Roadmia popierający Małgorzatę3737 w Vizirze 18.06.2018 (8:54:18)
 3