Łukasz Szewczyk18.06.2018 (16:26)1 komentarz

Orange Polska i mBank kończą współpracę w ramach Orange Finanse

Orange Polska i mBank podjęły decyzję o zakończeniu projektu Orange Finanse z dniem 31 grudnia 2018 roku. Klienci będą nadal mogli korzystać ze swoich kont oraz wszystkich dotychczasowych usług.
Obecnie z Orange Finanse korzysta ponad 430 tysięcy klientów. W ciągu prawie 4 lat, Orange Polska zdobył doświadczenie w obszarze finansów i usług płatniczych, zbudował nową kategorię usług w Orange - nowoczesną mobilną bankowość. Dla Orange Polska usługi finansowe to nadal ważny element strategii, szansa rozwoju, a dostarczanie usług konwergentnych dla klientów jest jednym z najważniejszych biznesowych priorytetów Orange.
Jak przekonuje operator, zakończenie współpracy pomiędzy firmami nie wpłynie w żaden sposób na możliwość korzystania z rachunku w Orange Finanse poprzez aplikację mobilną i bankowość internetową. Wszystkie dotychczasowe funkcje pozostają bez zmian. Docelowo rachunki, depozyty i kredyty aktywnych klientów zostaną przeniesione na główną platformę bankowości elektronicznej i mobilnej mBanku. Pozwoli to użytkownikom korzystać z szerokiej gamy produktów i usług dostępnych w ramach mBanku.

O poszczególnych etapach zmian klienci zostaną poinformowani z wyprzedzeniem.

Komentarze (1 - 1 z 1)

430 tys. klientów tylko dlatego, że każda nowa karta sim miała "wszczepioną" usługę bankową. Wystarczyło tylko aktywować.
 2