Łukasz Szewczyk19.06.2018 (13:02)4 komentarze

FIFA19 z trybem UEFA Champions League. Premiera we wrześniu, komentują Szpakowski i Laskowski (wideo)

Do gry EA Sports FIFA 19 trafią najważniejsze rozgrywki klubowe na świecie - UEFA Champions League - a także UEFA Europa League i UEFA Super Cup. Wszystkie będą dostępne w polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego oraz Jacka Laskowskiego. W grze dostępna będzie także rodzima Ekstraklasa.
FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
- UEFA Champions League już od ponad dekady utrzymuje się w czołówce listy życzeń graczy - mówi Aaron McHardy, producent wykonawczy gry EA Sports FIFA. - Dlatego też bardzo się cieszymy, że możemy dodać najważniejsze klubowe rozgrywki na świecie do gry FIFA 19. W tym roku doskonalimy naszą produkcję pod wieloma względami: od integracji UEFA Champions League w wielu trybach gry po dodanie wielu nowych funkcji dających graczom większą kontrolę nad rozgrywką - dodaje.
Gracze będą mogli sięgnąć po chwałę nowym trybie turniejowym UEFA Champions League - od dramatycznych rozstrzygnięć w fazie grupowej po wielki finał - albo rozegrać własny turniej z dowolnie wybranymi europejskimi klubami dostępnymi w grze.

FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
W "Drodze do sławy: Mistrzowie", dramatycznym finale trybu fabularnego, młody uzdolniony piłkarz Alex Hunter będzie walczył o triumf w UEFA Champions League (ten tryb będzie dostępny na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC). Gracze mogą też zbudować zespół swoich marzeń w trybie FIFA 19 Ultimate Team™, który zostanie wzbogacony o dynamiczną zawartość z najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek klubowych, w tym UEFA Champions League i UEFA Europa League.

Na platformach PlayStation4, Xbox One i PC pojawią się nowe funkcje rozgrywki pozwalające lepiej kontrolować przebieg wydarzeń na boisku - od doboru taktyki po prowadzenie piłki - w tym zupełnie nowy system aktywnego prowadzenia piłki zmieniający sposób przyjmowania i uderzania futbolówki, system walki o bezpańską piłkę, w którym najważniejsze są szybkość reakcji gracza i atrybuty piłkarza czy nowy system dynamicznych taktyk dający większą możliwość wpływania na grę zespołu podczas meczu.

FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
Na okładce gry FIFA 19 zobaczymy ponownie Cristiano Ronaldo. W przypadku edycji przedsprzedażowych (Edycja Mistrzowska i Edycja Ultimate) dołączy do niego brazylijski gwiazdor Neymar. Ronaldo gromadzi kolejne trofea indywidualne i klubowe. W tym roku otrzymał kolejną Złotą Piłkę, a także po raz trzeci z rzędu wygrał z Realem Madryt Ligę Mistrzów. W ten sposób został pierwszym piłkarzem, który pięciokrotnie triumfował w UEFA Champions League. Z kolei Neymar rozegrał swój pierwszy sezon w barwach Paris Saint-Germain, do którego trafił minionego lata w ramach rekordowego transferu. Brazylijski skrzydłowy został wybrany najlepszym piłkarzem roku Ligue 1 i pomógł PSG zdobyć krajową poczwórną koronę.

FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
FIFA19 z UEFA Champions League / Fot. EA Sports
Premierę gry EA Sports FIFA 19 zaplanowano na 28 września 2018 roku (dotyczy platform PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch).

Posiadacze abonamentów EA Access i Origin Access Basic będą mogli zagrać do 10 godzin w ramach przedpremierowej wersji próbnej, a abonenci Origin Access Premier dostaną możliwość zagrania w pełną grę na PC już 20 września.

Każdy, kto zamówi w przedsprzedaży Edycję Mistrzowską na PlayStation 4, Xbox One, PC lub Nintendo Switch, otrzyma dostęp do gry na trzy dni przed premierą, do 20 dużych złotych paczek Premium FUT, Cristiano Ronaldo i Neymar Jr na siedem meczów wypożyczenia w FUT oraz inne przydatne dodatki. W przypadku zamówienia Edycji Ultimate (dostępnej w postaci cyfrowej) na PlayStation 4, Xbox One lub PC gracze dostaną m.in. do 40 dużych złotych paczek Premium FUT.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Szpakowski to u Rydzyka powinien komentować
 8  
O ŚWIĘTY BOŻE , JEZU !!! ZNÓW TEN SZPAKOWSKI!!!
Precz z takim komentatorem który sepleni i DURNIE pinkoli podczas meczów.
CZY TEN facet w ogóle ma ZĘBY!!!
 0  
pes znokautowany. będą się jarać Boltem w składzie Borussii itp. ;]
 8  
Ma ktoś wymagania systemowe?
 0