Łukasz Szewczyk22.06.2018 (16:48)5 komentarzy

Play na kartę: 30 GB internetu za darmo na lato, dla nowych dodatkowo 100 zł na start

Komórkowa sieć Play dla użytkowników ofert "na kartę" przygotowała specjalną ofertę na lato. Klienci zyskają do 30GB internetu za darmo.
30GB
Od 22 czerwca 2018 roku w siec Play trwa promocja "Internet na lato za darmo" dla ofert na kartę. W ramach promocji użytkownicy zyskają łącznie do 30 GB w prezencie - 10 GB co miesiąc od dnia aktywacji. Pakiet Internet na lato będzie ważny do 30 września 2018 roku - po tym czasie niewykorzystane dane zostaną anulowane.
Jak aktywować?
Aktywację promocji można dokonać za pośrednictwem mobilnej aplikacji Play24, którą można pobrać z Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Po wejściu do aplikacji Play24 należy wybrać zakładkę "Pakiety i usługi", następnie"Internet" i uruchomić pakiet "Internet na lato za darmo".

Co ważne, im wcześniej użytkownik aktywuje pakiet, tym zyska więcej danych w prezencie. Przykład: jeśli aktywacja pakietu będzie 22 lipca, to następny pakiet aktywowany będzie 22 sierpnia, a kolejny 22 września (łącznie 30 GB). Aktywując promocję we wrześniu - otrzymasz jeden pakiet 10 GB.

Z promocji można skorzystać także bez aplikacji Play24 - pakiet można również aktywować krótkim kodem *111*870*1#, ale w przypadku tej opcji klient otrzymuje tylko 5GB miesięcznie (łącznie 15 GB).

Pakiet "Internet na lato" dostępny jest w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę.

100 zł na start
Dodatkowo operator przygotował dla nowych użytkowników, którzy kupią nowy starter i zarejestrują numer. Oprócz 30 GB na lato będą oni mogli zyskać 100 zł na rozmowy i SMS-y do końca września. Ofertę "Darmowe złotówki na start" należy aktywować wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod *111*948*1#.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ladny gest że strony Playa
 11  
ta ładny gest tylko z aplikacji żeby tylko dać dostęp do danych. sms zdjęcia kontakty i wszystko wiemy
 6  
Tylko że Play traci BTS (T-Mobil i Orange wycofują swoje zgody) więc zaczną się kłopoty z zasięgiem i transmisją danych :-(
 2  
Tylko że Play traci BTS (T-Mobil i Orange wycofują swoje zgody) więc zaczną się kłopoty z zasięgiem i transmisją danych :-(
Już się zaczęły. Korzystam z ich neta z jako domowego (jako, że nie ma dostępu do sensownego kabla) i już rok temu zasięg nagle drastycznie spadł i tak już pozostało do dziś. Widać, że sieć Play zamiast się rozwijać, to się zwija. A mimo to dalej rozdają internet na lewo i prawo, przez co ten ich internet już ledwo zipie i działa coraz gorzej.
 2  
Świetna promocja wakacyjna :-)
 6