Łukasz Szewczyk02.07.2018 (13:31)3 komentarze

Plus z mistrzowską ofertą. Polsat Sport Premium i Liga Mistrzów w cenie abonamentu

Komórkowa sieć Plus przygotowała specjalną, mistrzowską ofertą dla kibiców piłki nożnej.
Liga Mistrzów w Plusie
Liga Mistrzów w Plusie
Choć rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów, a także Ligi Europy, wystartują dopiero we wrześniu, to już za tydzień ruszają eliminacje do tych najbardziej ekscytujących piłkarskich klubowych rozgrywek, a komórkowa sieć Plus wprowadza do swej oferty mistrzowskie promocje. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów od ostatniej rundy eliminacyjnej i mecze Ligi Europy od fazy grupowej dostępne będą w specjalnie dedykowanej temu wydarzeniu usłudze platformy Ipla.
Mistrzowska oferta na małym i dużym ekranie w Plusie
Od 2 lipca dostępne są nowe promocje Plusa, których elementem będzie Pakiet IPLA Polsat Sport Premium. Z usługi tej będą mogli skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych i internetowych ofert abonamentowych dla klientów indywidualnych, a oglądanie transmisji nie będzie pomniejszało pakietu danych.

Nowi, przedłużający umowę i przenoszący numer klienci będą mogli wybrać specjalny nowy Mistrzowski Abonament, w którym Pakiet IPLA Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy będzie już zawarty:
• W Plus Abonament oferta z nowym pakietem IPLA to usługi bez limitu (połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y, Internet Bez Końca) z pakietem roamingowym w UE oraz 120 minutami połączeń międzynarodowych wychodzących w cenie 70 zł miesięcznie. W tym abonamencie istnieje też możliwość dobrania w dowolnym momencie dodatkowej karty 50% taniej, czyli za 35 zł.
• W Plus Internet LTE nowa oferta ze sportowym pakietem to 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

Dla pozostałych klientów głosowych i internetowych ofert Plusa w abonamencie Pakiet IPLA Polsat Sport Premium będzie dostępny w formie dodatkowo płatnego pakietu za 40 zł miesięcznie.

Ipla Polsat Sport Premium w Plusie
Ipla Polsat Sport Premium w Plusie
Co w pakiecie IPLA Polsat Sport Premium?
Od 21 sierpnia, czyli pierwszych spotkań rundy play-off, aż do wielkiego finału 1 czerwca 2019 roku na stadionie Wanda Metropolitano, na którym domowe mecze gra Atletico Madryt, 38 najlepszych klubowych drużyn Europy będzie toczyło boje o zwycięstwo w 27 sezonie Ligi Mistrzów UEFA. Wszystko to będzie można śledzić w nowym specjalnym pakiecie Ipla Polsat Sport Premium. Tam również, od rozpoczynającej się 20 września fazy grupowej do rozgrywanego 29 maja 2019 r. finału w stolicy Azerbejdżanu, dostępne będą rozgrywki drugiego z europejskich pucharów − Ligi Europy UEFA.

Towarzyszyć temu będą specjalne programy: przed i pomeczowe studia, dogłębne analizy, rzeczowi eksperci i komentatorzy oraz goście specjalni. A wszystko w specjalnie zbudowanym najnowocześniejszym studio sportowym o powierzchni 700 m2 ze ścianą wideo w rozdzielczości 4x4K i oprawą wizualną w rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modelach 3D.
Wszystko to oglądać będzie można nie tylko w domu przed telewizorem. Dzięki telewizji internetowej IPLA, która przygotowała specjalny Pakiet IPLA Polsat Sport Premium, mecze dostępne będą również na telefonie, a także laptopie lub tablecie.

Nową ofertę z Ligą Mistrzów zaprezentował także Cyfrowy Polsat.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Co z klientami na kartę?
 0  
Nolimit na kartę kosztuje w tej sieci 25 zł ,czyli 45 zł /m za iplę ,która podczas meczu przestanie działać,bo znowu serwer padnie. Super promocja ,kto z tego skorzysta ? Nikt :)
 5  
To żadnej łaski nie robią bo za pakiet sport premium zaczynając od rodzinnego HD płaci się dodatkowo 30 zł w CP.
 2