Łukasz Szewczyk05.07.2018 (15:03)3 komentarze

Philips Xenium X588 z mocną baterią i pilotem w sieci Play

W ofercie komórkowej sieci Play pojawił się smartfon Philips Xenium X588.
Philips Xenium X588
Philips Xenium X588
Smartfon charakteryzuje się trwałą obudową z metalowymi elementami, która otacza 5-calowy, energooszczędny ekran HD wykonany w technologii SoftBlue, która zapewnia ostrość i odwzorowanie kolorów, a równocześnie chroni oczy użytkownika ograniczając emisję szkodliwych pasm światła niebieskiego. Po przeciwnej stronie obudowy, mieści się skaner linii papilarnych.
U szczytu obudowy znajduje niewielki nadajnik podczerwieni, który rozszerza funkcjonalność X588 o pilot zdalnego sterowania. W pamięci telefonu znajduje się baza ponad 4000 marek urządzeń, które można kontrolować za pomocą urządzenia - od telewizorów, poprzez wieże hi-fi, projektory, po klimatyzatory i aparaty fotograficzne.

Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor 1,5 GHz, wspierany przez 3 GB RAM. Pamięć pomieści 32 GB danych, a slot microSD pozwala ją rozszerzyć o kolejne 128 GB. Wszystkim zarządza system Android 7.0.

Philips Xenium X588
Philips Xenium X588
Philips Xenium X588 posiada tylny aparat o rozdzielczości 13 megapikseli z hybrydowym autofokusem. Przednia kamera 5 megapikseli zapewni wysokiej jakości selfie i połączenia wideo.

Akumulator urządzenia ma pojemność aż 5000 mAh i jest wyposażony w technologię szybkiego ładowania. Zasila podzespoły pieczołowicie dobrane pod kątem korzystnego stosunku wydajności do zapotrzebowania na energię. Jej wydatkowaniem zarządza technologia Xenium, która optymalizuje zużycie energii w trybie czuwania, znacznie wydłużając czas pracy na jednym ładowaniu.

Philips Xenium X588 to telefon DualSIM, dzięki czemu można korzystać z dwóch numerów. Urządzenie obsługuje technologię LTE w dwóch trybach (TDD i FDD).

Urządzenie pojawiło się w ofercie sieci Play.

Komentarze (1 - 3 z 3)

niby OK ale tym wyglądem i hardwarem to może 2 lata temu miałby szansę. Teraz to przeciętniak. Dzisiejsza gimbaza nawet nie wie co to za marka, jak jest solidna i dobrze przemyślana. Niestety trzeba być liderem w rozwiązaniach by liczyć się w stawce, ludzie po prostu lubią się chwalić nowinkami.
 4  
To telefon z I kwartału 2017 roku, ale najwyraźniej jest aktualizowany, bo startował z Androidem 6.0 Marshmallow. Taka bateria powinna być przykładem dla producentów flagowców.
 2  
nigdy wiecej Philipsa. Mam z PLAY i dwa razy był juz w naprawie. Model X 818.
 1