Łukasz Szewczyk08.08.2018 (15:40)5 komentarzy

Nowy myPhone Halo S+ typu "slider" z 3G

Ofertę marki myPhone wzbogaca klasyczny model Halo S+. W porównaniu do poprzednika (Halo S) charakteryzuje z bogatszą specyfikacją. Poza rozsuwaną konstrukcją i czytelnym ekranem 2,8 cala, oferuje dodatkowo 3G umożliwiające łączenie się z internetem i lepszy aparat 2 Mpx.
myPhone Halo S+
myPhone Halo S+,
Nowy myPhone Halo S+, to dobrze znany "slider" z rozsuwaną konstrukcją, dla osób, które chcą mieć telefon z dużym ekranem, a jednocześnie nie mogą rozstać się z tradycyjną klawiaturą do pisania SMS-ów. Posiada duży ekran 2,8 cala (240x320 px), dzięki czemu nie męczy wzroku, a umożliwia czytanie wszelkich komunikatów oraz wygodne pisanie SMS-ów. Komfort obsługi potęgują: duże klawisze, opcja ustawienia 8 fotokontaktów oraz stacja ładująca. W konsekwencji, aby dłużej używać telefonu wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka (w zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania). Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.
myPhone Halo S+
myPhone Halo S+,
Telefon posiada akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania, nawet przy korzystaniu z wielu funkcji jednocześnie.

Halo S+ jest wyposażony w aparat 2 Mpx oraz modem 3G zapewniający dostęp do przeglądarki WWW i poczty e-mail, a dodatkowo umożliwiający wysyłanie MMS-ów i szybsze przesyłanie plików.

myPhone Halo S+
myPhone Halo S+,
Poza tym telefon oferuje inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa np. o przycisku funkcyjnym SOS dającym możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. To rozwiązanie stanowi świetne zabezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji i zagrożenia. Urządzenie wyposażono także w radio FM, latarkę oraz Bluetooth, dzięki któremu m.in. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie. Telefon posiada 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o dodatkowe 32 GB.

myPhone Halo S+ dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej, w cenie 219 zł.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Prosty, ale funkcjonalny, ciekawy klasyk, miałem kiedyś rozsuwany model i dobrze wspominam
 0  
Dla mnie trochę za duży ekran.
 0  
Bardzo fajny, zgrabny i poręczny :) Chcę go kupić mamie, bo i jej się spodobał
 0  
Dla seniora, ale bardziej zaawansowanego, myślę że fajna propozycja
 0  
Mój tata go sobie kupił i jest bardzo zadowolony, wygodna jest ta podstawka ładująca
 0  

Polecamy