Łukasz Szewczyk16.08.2018 (15:36)1 komentarz

Pół roku za darmo w nowych ofertach Plusa

Komórkowa sieć Plus wprowadza nowe odsłony ofert z abonamentem przez pół roku za darmo. Nowe promocje obejmują oferty głosowe i Internet.
Nowe oferty Plusa
Promocje z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla klientów indywidualnych oraz małych firm SOHO, przy czym w przypadku ofert głosowych dotyczą klientów przenoszących numer do sieci Plus. Warunkiem skorzystania z nich jest wybór abonamentu od 50 zł miesięcznie w ofertach dla klientów indywidualnych i od 40 zł netto miesięcznie w ofercie dla małych firm SOHO. Promocję można połączyć z Programem smartDOM lub smartFIRMA i skorzystać z dodatkowego rabatu 10 zł.
Promocje z abonamentem w Plusie przez sześć miesięcy za darmo:
Plus Abonament - oferta jest od 1 sierpnia dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży dla klientów przenoszących numer do sieci Plus dla abonamentów od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
Plus Abonament dla ofert wielosimowych (Duet, Rodzina i Rodzina+) - od 1 sierpnia promocja jest dostępna w dwóch najwyższych abonamentach dla klientów przenoszących numer, przy czym benefit jest dostępny tylko dla pierwszej karty SIM.
Plus dla Firm - oferta będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy klientów przenoszących numer, którzy wybiorą abonament od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą.
Plus Internet LTE - promocja będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy nowych klientów i ofert zarówno w wersji ze sprzętem, jak i Tylko SIM, z abonamentem od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
Plus Internet dla Firm - oferta dla nowych klientów przy wyborze abonamentu od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą i będzie dostępna od 20 sierpnia w wersji ze sprzętem oraz Tylko SIM.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A umowa ile miesięcy ?
 1